Гіалуронова кислота
Виробництво Mylan N.V., Ірландія

SUPLASYN

Sodium hyaluronate 1%, 20 мг/ 2мл
Вартість ін'єкції - 1 600 грн.
У вартість процедури входить:
- огляд лікаря
- консультація по локальному статусу
- пункція для видалення крові / випоту (при необхідності)
- внутрішньосуглобова ін'єкція препарату
✔️ СКЛАД
Sodium hyaluronate 1.0%, 2 мл. В'язко-еластичний розчин гіалуронату натрію для внутрішньосуглобових ін'єкцій. 1,0 мл препарату містить 10,0 мг гіалуронату натрію.
✔️ Опис
SUPLASYN - стерильний, з оптимальною молекулярної масою розчин очищеної гіалуронової кислоти, отриманої шляхом ферментації. Стерилізований методом ультрафільтрації. Препарат поставляється у вигляді попередньо заповнених шприців. Виробництво Mylan N.V., Ірландія
✔️ Медичний ефект
Препарат э замынником власної внутрішньосуглобової рідини при її дефіциті, забезпечує добрі протизапальні, амортизаційні та змащувальні функції. Сприяє усуненню болю при дегенеративних ураженнях суглобу, травмах, після артоцентоза. Покращує рухливість суглобу. Активує процеси живлення і поновлення суглобових хрящів.
✔️ Показання
Препарат призначають для поліпшення функцій всіх типів суглобів, а також при болю і обмеженню рухливості, при артрозі, остеоартриті. Препарат не вводять при наявності гіперчутливості до компонентів.
✔️ Спосіб введенія і дози
Препарат використовується тільки для внутрішньосуглобових ін'єкцій. Рекомендований курс 1 ін'єкція в тиждень 3 тижні, при необхідності 6 тижнів. Одночасно можливе лікування декількох суглобів.
Увага! Препарат вводиться лікарем у спеціалізованих медичних установах. Самостійне введення не допускається для виключення занесення внутрішньосуглобової інфекції, болю, набряку.
CRB CLINIC
Гіалуронова кислота
- це аналог власної внутрішньосуглобової (синовіальної) рідини. Препарат забезпечує ефект змащування суглобових поверхонь, повернення природних амортизаційних і захисних властивостей суглобу.
Консультації за телефоном:
044 580 40 04
Навіщо суглобам гіалуронова кислота?
Все синовіальні суглоби, плечовий, ліктьовий, тазостегновий, колінний і т.д., містять.....
Запис на процедуру
Запись на консультацию ортопеда
Ваші ПІБ
Ваш номер телефону
Вкажіть, що Вас турбує
CRB CLINIC
Наші результати лікування
Далі Ви можете побачити приклади наших результатів лікування
Безпека
Карантиний режим роботи
Це означає, що у нас створені безпрецедентні заходи безпеки для кожного клієнта.
ПРО КЛІНІКУ В ЦИФРАХ:
9
Років на ринку
10 000 +
Клієнтів
93%
Рівень задоволеності клієнтів при співробітництві з нами
Відгуки
Згідно з нашими спостереженнями 70% наших клієнтів приходять за рекомендаціями. Ми дуже пишаємося, що нас рекомендують своїм друзям і близьким ❤️