CRB clinic

Медичні коктейлі для здоров'я і краси

Ліцензія МОЗ України АД №063321 від 06.09.12 р.
CRB clinic
Вітамінні крапельниці
До складу вітамінних коктейлів входять вітаміни, мінерали, антиоксиданти та інші речовини для детоксикації, збереження молодості і підвищення захисних властивостей організму
Консультації за телефоном:
044 580 40 04
Вітамінна крапельниця
Для чого потрібні вітамінні крапельниці?
Багато хто вважає, що медичні коктейлі потрібні тільки для цілей краси.
Це не зовсім так. Коктейль - це реальна допомога організму, очищення, насичення корисними речовинами, нормалізація роботи систем і органів. А вже на цьому оздоровлюючому ефекті базуються зовнішні прояви: відпочивший сяючий вигляд, поліпшення стану шкіри, волосся, омолоджуючий ефект.

Отримуючи вітаміни внутрішньовенно, ми не втрачаємо їх в процесі проходження через шлунково-кишковий тракт, тому ефект крапельниці спостерігається швидше і сильніше.

Про склад медичних коктейлів CRB clinic читайте нижче.
Медичний ефект
 • Детоксикація, очищення організму
 • Зміцнення імунної системи, підвищення захисних здібностей організму
 • Швидка реабілітація після хвороби, травми
 • Омолодження організму зсередини і зовні, поліпшення стану шкіри, волосся, нігтів, усунення відчуття втоми
 • Підтримка нервової системи, швидке усунення наслідків стресу і перевтоми
 • Підтримка органів і систем, нормалізація їх роботи за рахунок очищення, насичення вітамінами, поновлення / омолодження тканин і т.д.
Медичні коктейлі
Ефективність та безпечність в сучасній клініці. Стірільні умови, медичний персонал, ліцензія МОЗ
Медичний коктейль «AFTER PARTY» призначений для зняття симптомів алкогольної інтоксикації і усунення похмільного синдрому. Часто звичайні посиденьки з друзями або колегами можуть закінчитися похмільним синдромом на ранок. Цей стан заважає бути активним або на рівні зі всіма продовжувати відпочивати або швидко включитися в роботу.
Спрямований на оздоровлення всього організму: детоксикацію, нормалізацію роботи нервової, серцево-судинної, і ін. систем. Насичення вітамінами і мінералами. Омолодження організму зсередини: оздоровлення і зміцнення імунітету.


Дозволяє швидко і ефективно провести реабілітацію після коронавирусу. Медичний ефект: швидка детоксикація, насичення вітамінами і мінералами, відновлення водного балансу, нормалізація роботи нервової системи, нормалізація роботи печінки, нирок, ін.органів. В результаті усуваються симптоми слабкості, сухості, депресії, підвищується працездатність, поліпшується самопочуття і настрій.

Детоксикація, усунення наслідків перевтоми, перевантаження. Ефект омолодження тканин. Додаткові елементи для відновлення колагенових волокон, що сприяє зміцненню та підвищенню єластичності м'язів.


Детоксикація, очищення організму, усунення наслідків неправильного харчування, шкідливих звичок, стресів, перевтоми. Ефект омолодження. Детокс - основа для збереження молодості, краси і здоров'я організму.


Насичення необхідними вітамінами та мінералами, речовинами для нормалізації роботи органів і систем. М'яке очищення, гепатопротекторні властивості. Імуномодулюючі властивості, підвищення захисних сил організму.


"Laennec"
Японський препарат на основі стовбурових клітин плаценти людини. Виражений ефект омолодження, поліпшення стану шкіри, загального самопочуття. "Відпочивший вигляд" - як після відпустки. Поліпшення стану організму зсередини.


Золотим стандартом є застосування препаратів, що знижують резорбцію (руйнування) кісткової тканини. Одночасно вводиться набір вітамінів, мінералів, амінокислот та ін., необхідних речовин для кістково-м'язової системи.
* Даний коктейль є повноцінним лікуванням остеопорозу в рамках загальноприйнятих протоколів.
Переваги коктейлів в CRB clinic
Вітамінні медичні коктейлі допоможуть продовжити Вашу молодість, очистити і зміцнити організм, запобігти розвитку захворювань.
 • 1
  Насичений і збалансований склад
  Коктейлі наповнені вітамінами, мінералами, амінокислотами, іншими корисними речовинами. Препарати підібрані так, що вони не конфліктують, а навпаки посилюють один одного.
 • 2
  Без втрати ефективності
  При прийомі вітамінів близько 60% їх втрачається в процесі проходження через шлунково-кишковий тракт. У разі ж крапельниці препарати потрапляють відразу в кров, а звідти в різні ділянки організму, які потребують них.
 • 3
  Швидкий ефект
  Дві години крапельниці можна порівняти з тижнем відпочинку і правильного способу життя. Ефект від крапельниці можна відчути вже протягом першої доби після проведення процедури. З кожною процедурою (ідеально 5-10 шт.) ефект буде накопичуватися і проявлятися сильніше.
Увага! Ми рекомендуємо підтримувати свій організм усіма доступними способами: здоровий сон, правильне харчування, спорт, відсутність стресів. Але! В сучасних умовах, особливо для жителів великих міст, це не завжди можливо. Забруднене повітря, недостатній вміст вітамінів в їжі, перевтома, нестача часу на спорт і відпочинок. Це ті випадки, коли організму потрібна додаткова допомога.
Капельница как проходит
Як проходить процедура
Увага! Перед проведенням процедури проводиться консультація лікаря (входить у вартість).
На консультації лікар допоможе Вам підібрати коктейль і тривалість курсу в залежності від Ваших побажань і індивідуальних особливостей. Призначається пакет стандартних аналізів крові для виявлення можливих протипоказань. Перед процедурою проводяться алергопроби, вимірювання кров'яного тиску і рівня глюкози (входить у вартість). Процедура полягає у введенні медичного коктейлю внутрішньовенно за допомогою крапельниці. Займає це приблизно 2 години.
Профілактика COVID-19
Захворіти може кожен!
На жаль, ліків, які лікують коронавірус, поки не існує, але можна зміцнити імунітет, що б хвороба пройшла в легкій формі. У зоні високого ризику люди з ослабленим організмом.
Консультації за телефоном:
044 580 40 04
Запис на консультацію
Запис на консультацію
Безпека
Карантинний режим роботи
Це означає, що у нас створені безпрецедентні заходи безпеки для кожного клієнта.
ПРО КЛІНІКУ В ЦИФРАХ:
9
Років на ринку
10 000 +
Клієнтів
93%
Рівень задоволеності клієнтів при співробітництві з нами

Відгуки

Згідно з нашими спостереженнями 70% наших клієнтів приходять за рекомендаціями. Ми дуже пишаємося, що нас рекомендують своїм друзям і близьким❤️