CRB clinic

Медичні коктейлі для здоров'я і краси

Ліцензія МОЗ України АД №063321 від 06.09.12 р.
CRB clinic
Вітамінні крапельниці
До складу вітамінних коктейлів входять вітаміни, мінерали, антиоксиданти та інші речовини для детоксикації, збереження молодості і підвищення захисних властивостей організму
Консультації за телефоном:
044 580 40 04
Вітамінна крапельниця
Для чого потрібні вітамінні крапельниці?
Багато хто вважає, що медичні коктейлі потрібні тільки для цілей краси.
Це не зовсім так. Коктейль - це реальна допомога організму, очищення, насичення корисними речовинами, нормалізація роботи систем і органів. А вже на цьому оздоровлюючому ефекті базуються зовнішні прояви: відпочивший сяючий вигляд, поліпшення стану шкіри, волосся, омолоджуючий ефект.

Отримуючи вітаміни внутрішньовенно, ми не втрачаємо їх в процесі проходження через шлунково-кишковий тракт, тому ефект крапельниці спостерігається швидше і сильніше.

Про склад медичних коктейлів CRB clinic читайте нижче.
Медичний ефект
Детоксикація, очищення організму
Зміцнення імунної системи, підвищення захисних здібностей організму
Швидка реабілітація після хвороби, травми
Омолодження організму зсередини і зовні, поліпшення стану шкіри, волосся, нігтів, усунення відчуття втоми
Підтримка нервової системи, швидке усунення наслідків стресу і перевтоми
Підтримка органів і систем, нормалізація їх роботи за рахунок очищення, насичення вітамінами, поновлення / омолодження тканин і т.д.
Медичні коктейлі
Ефективність та безпечність в сучасній клініці. Стірільні умови, медичний персонал, ліцензія МОЗ
"Laennec"
Японський препарат на основі стовбурових клітин плаценти людини. Виражений ефект омолодження, поліпшення стану шкіри, загального самопочуття. "Відпочивший вигляд" - як після відпустки. Поліпшення стану організму зсередини.


Переваги коктейлів в CRB clinic
Вітамінні медичні коктейлі допоможуть продовжити Вашу молодість, очистити і зміцнити організм, запобігти розвитку захворювань.
1
Насичений і збалансований склад
Коктейлі наповнені вітамінами, мінералами, амінокислотами, іншими корисними речовинами. Препарати підібрані так, що вони не конфліктують, а навпаки посилюють один одного.
2
Без втрати ефективності
При прийомі вітамінів близько 60% їх втрачається в процесі проходження через шлунково-кишковий тракт. У разі ж крапельниці препарати потрапляють відразу в кров, а звідти в різні ділянки організму, які потребують них.
3
Швидкий ефект
Дві години крапельниці можна порівняти з тижнем відпочинку і правильного способу життя. Ефект від крапельниці можна відчути вже протягом першої доби після проведення процедури. З кожною процедурою (ідеально 5-10 шт.) ефект буде накопичуватися і проявлятися сильніше.
Увага! Ми рекомендуємо підтримувати свій організм усіма доступними способами: здоровий сон, правильне харчування, спорт, відсутність стресів. Але! В сучасних умовах, особливо для жителів великих міст, це не завжди можливо. Забруднене повітря, недостатній вміст вітамінів в їжі, перевтома, нестача часу на спорт і відпочинок. Це ті випадки, коли організму потрібна додаткова допомога.
Капельница как проходит
Як проходить процедура
Увага! Перед проведенням процедури проводиться консультація лікаря (входить у вартість).
На консультації лікар допоможе Вам підібрати коктейль і тривалість курсу в залежності від Ваших побажань і індивідуальних особливостей. Призначається пакет стандартних аналізів крові для виявлення можливих протипоказань. Перед процедурою проводяться алергопроби, вимірювання кров'яного тиску і рівня глюкози (входить у вартість). Процедура полягає у введенні медичного коктейлю внутрішньовенно за допомогою крапельниці. Займає це приблизно 2 години.
Профілактика COVID-19
Захворіти може кожен!
На жаль, ліків, які лікують коронавірус, поки не існує, але можна зміцнити імунітет, що б хвороба пройшла в легкій формі. У зоні високого ризику люди з ослабленим організмом.
Консультації за телефоном:
044 580 40 04
Запис на консультацію
Запис на консультацію
Ваші ПІБ
Ваш номер телефону
Вкажіть, що Вас турбує
Безпека
Карантинний режим роботи
Це означає, що у нас створені безпрецедентні заходи безпеки для кожного клієнта.
ПРО КЛІНІКУ В ЦИФРАХ:
9
Років на ринку
10 000 +
Клієнтів
93%
Рівень задоволеності клієнтів при співробітництві з нами

Відгуки

Згідно з нашими спостереженнями 70% наших клієнтів приходять за рекомендаціями. Ми дуже пишаємося, що нас рекомендують своїм друзям і близьким❤️