CRB clinic

Екскурсія для дітей
CRB Medical Academy of Kids

Ліцензія МОЗ України АД №063321 від 06.09.12 р.

CRB Medical
Academy of Kids


Інтерактивна навчальна екскурсія в CRB clinic
Це інтерактивна навчальна програма, де діти вживаються в роль лікарів і вивчають основні види ортопедичних захворювань (наприклад, сколіоз, плоскостопість). По суті, кожна дитина зможе зрозуміти через які звички, наприклад, формується сколіоз. А це означає, що в повсякденному житті дитина зможе впливати на своє здоров'я!
Екскурсія клінікою
CRB clinic

CRB Medical
Academy of Kids

Мета проекту: Навчити кожну дитину запобігати виникненню у себе ортопедичних захворювань
Наш проект є першим подібним проектом в Україні і за кордоном
Мене звуть Чернов Ігор. Я - керуючий партнер компанії Сі Ер Бі Україна. Хочу представити вам наш проект CRB Medical Academy of Kids.

Ідею я підглянув у Швеції, але повністю змінив цілі проекту і формат проведення. Мета шведського проекту - виховання покоління майбутніх лікарів, нашого - збереження здоров'я українських дітей.

У мене у самого є дитина, тому я створив продукт, якого немає на українському ринку і якого мені не вистачало. Створюючи проект я був націлений на те, щоб дитина могла сприйняти корисну інформацію про здоров'я в тій формі, в якій вона доступна для його віку.
Керівник клініки Чернов І.С.
90% дітей
За нашими спостереженнями 90% сучасних дітей віком 9-15 років мають різні ступені плоскостопості / завал гомілкоступневих суглобів / сколіотичну поставу. Як правило, це викликано відсутністю профілактичних заходів і неправильними звичками. Своєчасна діагностика і заміна шкідливих звичок на корисні - це запорука здоров'я дитини в майбутньому.
Вивчання хвороб
Як виник проект ? >>>
Постійно вивчаючи досвід лікування інших країн, ми були приємно здивовані одним незвичайним освітнім проектом в Швеції. Це - стажування школярів в лікарні.

Університетська лікарня Skane - є третьою за величиною університетської лікарнею в Швеції. На базі лікарні відкрито медичний клас, де старші школярі можуть проходити стажування у вигляді лікарів. Діти виконують прості дії, наприклад накладають гіпс, доглядають за пацієнтом і т.д. Школярі відчувають себе справжніми лікарями, можуть зрозуміти сенс професії і закохатися в неї ...

Так в Швеції формується покоління майбутніх лікарів, глибоко мотивованих на навчання і розвиток в своїй спеціальності. Суть в тому, що для ефективної роботи отримання професії недостатньо, потрібна мотивація і бажання людини розвиватися .. А це бажання зароджується в людині в шкільні роки.

Так народилася ідея організувати схожий проект в Україні на базі CRB clinic.
Щодня стикаючись з лікуванням ортопедичних захворювань, ми прийшли до висновку, що 80% хвороб виникає через шкідливі звички (сидіти нога на ногу, в пів-оберту, сутулитися при писанні, навіть ходити босоніж по твердий підлозі). Вивчаючи глибше це питання, ми побачили, що всі ці звички формуються в шкільному віці.

У цьому проекті ми побачили можливість навчити дітей, з самого раннього віку, як не допускати шкідливі звички, як захистити себе від ортопедичних захворюванняь. Тому ми вирішили починати не зі старшокласників, а з дітей 3-5 класів.
Навіщо це дітям ? >>>
Це ігровий курс для дітей "Курс молодого лікаря", де діти зможуть вжитися в роль лікаря 👨🏻⚕️👩🏻⚕️🏥, вивчити роботу клініки, а також вивчати основні ортопедичні захворювання і причини їх виникнення!

По суті, кожна дитина зможе розуміти через які звички, наприклад, формується сколіоз. А це значить, що в повсякденному житті дитина зможе впливати на своє здоров'я!
Перед запуском проекту ми провели кілька навчальних екскурсійних програм для дітей в тестовому режимі, результати перевершили всі наші очікування, абсолютно всі діти змогли зрозуміти і розібратися:

- як влаштоване тіло людини;
- які бувають ортопедичні захворювання;
- які неправильні звички впливають на виникнення хвороб;
- як можна запобігти виникненню захворювань;
- чому виникають переломи, і як їх уникнути;
- як накладається гіпс при переломах.

Крім того діти дивляться на роботу клініки, заходять до діючих пацієнтів на процедури, дивляться як проходить лікувальний процес.
Навіщо це батькам ? >>>
Хоча батьки і бачать своїх дітей кожен день, вони все одно не помічають як починаються деформації в архітектурі тіла дитина. Для цього потрібно володіти спеціальними знаннями. Також батьки не помічають поганих звичок (нога на ногу, неправильне сидіння і т.д.) або думають, що вони не можуть принести шкоду. Під час екскурсії проводиться експрес-діагностика. Кожні з батьків отримають документ з результатами діагностики та індивідуальними рекомендаціями. Це дозволить дізнатися стан дитини на зараз, і розуміти, як впливати на здоров'я в майбутньому.

Додатковою перевагою є те, що дитина стане «головним експертом по профілактиці ортопедичних захворювань» у своїй родині, і зможе навчити цьому батьків. Ми застосували метод навчання «батьків через дітей», успішно випробуваний і застосований для здійснення економічного дива в Сінгапурі.

Кожна дитина отримує знання і ділиться ними зі своїми батьками. Дитина знає, які звички шкодять, і тепер уже вона робить зауваження батькам.
Навіщо це вчителям ? >>>
Перед запуском проекту ми провели опитування серед вчителів. Виявилося, що багато з них стурбовані тим, наскільки багато сучасних дітей має різні порушення в архітектурі тіла. Абсолютно всі опитані висловили бажання більше дізнатися про формування ортопедичних захворювань у дітей і, особливо, - про способи їх запобігання, тобто про профілактичні заходи.

Роль вчителя в початкових класах - це не тільки дати знання з предметів, а й навчити дітей базовим принципам успішної соціальної адаптації, саморозвитку, а також принципам збереження здоров'я. Всі опитані вчителі висловили радість з приводу того, що завдяки участі в даному проекті, у них з'явиться можливість спілкуватися з дітьми про здоров'я «на одній мові».
Діти перетворюються в співробітників клініки
Екскурсія проходить в ігровій формі
Прийшовши в клініку, кожна дитина отримує лікарський халат з фірмовим шевроном і бейджом. На період екскурсії діти перетворюються в співробітників клініки, у яких є свої ролі і обов'язки. Наприклад, роль Головного лікаря і Провідного лікаря передбачає обхід пацієнтів і контроль лікувального процесу.

Навчання відбувається через занурення дитини в спеціальність лікаря і обговорення з ним причин виникнення ортопедичних захворювань.
Екскурсія для дітей
Експрес-діагностика
Це дешевше, ніж звичайний похід до лікаря, але при цьому набагато цікавіше і корисніше
Експрес-діагностика проходить в форматі фотофіксації архітектури тіла і стоп з наступним аналізом. По кожній дитині готується звіт з результатами, висновками і рекомендаціями. Завдяки цьому звіту, батьки зможуть оцінити, чи є у дитини проблеми ортопедичного характеру.
Діагностика для дітей
Повне занурення
Іменні дипломи про проходження «Курсу молодого лікаря»
На практичних заняттях діти збирають анатомічні моделі (скелет, м'язи), і вчаться накладати справжній гіпс.

В кінці екскурсії всі діти отримують іменні дипломи про проходження «Курсу молодого лікаря» від CRB Medical Academy of Kids, а також фото на пам'ять з нашим скелетом Валерою.
Екскурсія для школярів

Які цінності дає цей проект вам і вашим дітям? ?

Знання про поточний стан вашої дитини >>>
Ви дізнаєтеся, чи є у Вашої дитини ортопедичні деформації, що розвиваються. Ви отримаєте документ з результатами експрес-діагностики, де будуть позначені всі ключові маркери, які показують всі відхилення від норми. Ці знання допоможуть Вам зрозуміти, на що потрібно звертати увагу в майбутньому. Багато батьків не знають поточний стан своїх дітей.

Ви отримаєте рекомендації щодо запобігання ортопедичних захворювань.
У разі, якщо будуть виявлені будь-які відхилення, Ви отримаєте рекомендації щодо подальших дій (як правило, лікування на початкових стадіях зводиться до формування правильних звичок / виконання правильних вправ)
Знання дитини про існуючі хвороби >>>
  - На лекції «Ортопедичні захворювання» дитина дізнається, які ортопедичні захворювання бувають у дітей.Також з дітьми розбираються всі "погані" звички, які призводять до розвитку захворювань.

  - Ваша дитина буде знати, як уникнути виникнення ортопедичних захворювань. Окремим блоком на лекції розбираються всі "правильні" звички, які допомагають уникнути виникнення ортопедичних захворювань у майбутньому.

  - Так само з дітьми розбираються причини виникнення переломів рук / ніг (їх вчать бути акуратними під час ігор з друзями)
  Мотивація дитини бути здоровою >>>
  Згідно психології, знання, отримані на груповому занятті, де брав участь весь клас і вчитель, будуть з великою ймовірністю застосовуватися в майбутньому всією групою, на відміну від знань, отриманих кожною дитиною окремо. Коли весь клас дітей і вчитель розібрали, як розвиваються хвороби / як це виглядає і чому це виникає / як не можна, наприклад, сидіти за партою, вони в майбутньому зможуть звертати увагу один одного на те, що, наприклад, потрібно сидіти рівно. Це велика мотивація для дитини!
  Мотивація дитини добре вчитися >>>
  Під час інтерактівной навчальної програми кожна дитина розглядає себе лікарем. Після проходження прорамми діти замислюються про майбутню професію, про те, що вони хочуть знати і вміти. Підвищується мотивація до навчання.
  Яскраві емоції на все життя!!
  Це перший і єдиний проект в Україні
  Діти мають можливість не тільки подивитися на роботу клініки, а й взяти участь у цікавих і незвичайних практичних заняттях, отримати яскраві емоції і знання, якими вони зможуть здивувати інших (накладання гіпсу, збірка скелету, правильне миття рук або обхід справжньої клініки в ролі головного лікаря, спілкування з діючими пацієнтами).
  Групове навчання дітей

  Ціна екскурсії

  Ціна - 500 грн. з людини
  Учитель і чотири супроводжуючих батьків - безкоштовно
  Консультації по телефону:
  044 580 40 04
  ПРО КЛІНІКУ В ЦИФРАХ:
  9
  Років на ринку
  10 000 +
  Клієнтів
  93%
  Рівень задоволеності клієнтів при співробітництві з нами
  Відгуки
  Згідно з нашими спостереженнями 70% наших клієнтів приходять за рекомендаціями. Ми дуже пишаємося, що нас рекомендують своїм друзям і близьким ❤️