CRB clinic

Екскурсія для дітей
CRB Medical Academy of Kids

Ліцензія МОЗ України АД №063321 від 06.09.12 р.

CRB Medical
Academy of Kids


Інтерактивна навчальна екскурсія в CRB clinic
Це інтерактивна навчальна програма, де діти вживаються в роль лікарів і вивчають основні види ортопедичних захворювань (наприклад, сколіоз, плоскостопість). По суті, кожна дитина зможе зрозуміти через які звички, наприклад, формується сколіоз. А це означає, що в повсякденному житті дитина зможе впливати на своє здоров'я!
Екскурсія клінікою
CRB clinic

CRB Medical
Academy of Kids

Мета проекту: Навчити кожну дитину запобігати виникненню у себе ортопедичних захворювань
Наш проект є першим подібним проектом в Україні і за кордоном
Мене звуть Чернов Ігор. Я - керуючий партнер компанії Сі Ер Бі Україна. Хочу представити вам наш проект CRB Medical Academy of Kids.

Ідею я підглянув у Швеції, але повністю змінив цілі проекту і формат проведення. Мета шведського проекту - виховання покоління майбутніх лікарів, нашого - збереження здоров'я українських дітей.

У мене у самого є дитина, тому я створив продукт, якого немає на українському ринку і якого мені не вистачало. Створюючи проект я був націлений на те, щоб дитина могла сприйняти корисну інформацію про здоров'я в тій формі, в якій вона доступна для його віку.
Керівник клініки Чернов І.С.
90% дітей
За нашими спостереженнями 90% сучасних дітей віком 9-15 років мають різні ступені плоскостопості / завал гомілкоступневих суглобів / сколіотичну поставу. Як правило, це викликано відсутністю профілактичних заходів і неправильними звичками. Своєчасна діагностика і заміна шкідливих звичок на корисні - це запорука здоров'я дитини в майбутньому.
Вивчання хвороб
Діти перетворюються в співробітників клініки
Екскурсія проходить в ігровій формі
Прийшовши в клініку, кожна дитина отримує лікарський халат з фірмовим шевроном і бейджом. На період екскурсії діти перетворюються в співробітників клініки, у яких є свої ролі і обов'язки. Наприклад, роль Головного лікаря і Провідного лікаря передбачає обхід пацієнтів і контроль лікувального процесу.

Навчання відбувається через занурення дитини в спеціальність лікаря і обговорення з ним причин виникнення ортопедичних захворювань.
Екскурсія для дітей
Експрес-діагностика
Це дешевше, ніж звичайний похід до лікаря, але при цьому набагато цікавіше і корисніше
Експрес-діагностика проходить в форматі фотофіксації архітектури тіла і стоп з наступним аналізом. По кожній дитині готується звіт з результатами, висновками і рекомендаціями. Завдяки цьому звіту, батьки зможуть оцінити, чи є у дитини проблеми ортопедичного характеру.
Діагностика для дітей
Повне занурення
Іменні дипломи про проходження «Курсу молодого лікаря»
На практичних заняттях діти збирають анатомічні моделі (скелет, м'язи), і вчаться накладати справжній гіпс.

В кінці екскурсії всі діти отримують іменні дипломи про проходження «Курсу молодого лікаря» від CRB Medical Academy of Kids, а також фото на пам'ять з нашим скелетом Валерою.
Екскурсія для школярів

Які цінності дає цей проект вам і вашим дітям??

Яскраві емоції на все життя!!
Це перший і єдиний проект в Україні
Діти мають можливість не тільки подивитися на роботу клініки, а й взяти участь у цікавих і незвичайних практичних заняттях, отримати яскраві емоції і знання, якими вони зможуть здивувати інших (накладання гіпсу, збірка скелету, правильне миття рук або обхід справжньої клініки в ролі головного лікаря, спілкування з діючими пацієнтами).
Групове навчання дітей

Ціна екскурсії

Ціна - 500 грн. з людини
Учитель і чотири супроводжуючих батьків - безкоштовно