CRB CLINIC

Послуги цифрової стоматології

Ліцензія МОЗ України АД №063321 від 06.09.12 р.

Цифрова стоматологія – новий стандарт якості

Впровадження цифрових технологій - це найбільш значний прорив у стоматології за останні 20 років. Відходить у минуле діагностика та лікування "на око".
У CRB clinic ми впровадили високотехнологічне обладнання практично в кожен процес: діагностика та лікування під мікроскопом, сканування зубів та програмний аналіз прикусу, моделювання коронок та вінірів, комп'ютерна анестезія тощо.

Разом з обладнанням розвиваються і технології виробництва матеріалів: ми використовуємо композити та матеріали останнього покоління, найкращі у своєму класі за властивостями та естетикою.
Хруст в челюстном суставе
CRB clinic

Лікування дисфункції СНЩС

Біль, хрускіт у щелепному суглобі, шум у вухах, неправильне відкривання рота, асиметрія обличчя, запаморочення, хронічний головний біль та інше.
Хруст в челюстном суставе
CRB clinic

ЛІКУВАННЯ КАРІЄСА ПІД МІКРОСКОПОМ

Карієс – це руйнування / ерозія тканин зуба через життєдіяльність бактерій. Лікування під мікроскопом дозволяє максимально обережно, і в той же час максимально повно видалити уражені тканини і поставити пломбу.
Завдяки цьому усувається ризик розвитку вторинного карієсу під пломбою.
Для реставрації зубів ми використовуємо пломбувальні матеріали Filtek, США. Це композит нового покоління, що відрізняється високою стійкістю до стирання та пошкоджень, а також високими естетичними властивостями.

Особливості лікування карієсу в CRB clinic

Безболісна комп'ютерна
STA-анестезія
Комп'ютерна анестезія дозволяє абсолютно безболісно ввести ліки та знеболити лише потрібний зуб. Без болю, без оніміння половини обличчя, язику.
Лікування зубів
під мікроскопом
Багаторазове збільшення дозволяє підвищити якість проведення процедури у кілька разів. Забезпечується максимальне збереження здорових тканин зуба.

Інноваційний
пломбувальний матеріал
Пломбувальний композит 3M ESPE Filtek складається з унікальних наночастинок, які забезпечують високу стійкість до зношування, а також тривале збереження блиску та естетичних властивостей реставрації.
Консультації за телефоном:
044 580 40 04
Лікування каналів під мікроскопом
Лікування каналів – це більше не виснажлива, болісна процедура. За допомогою сучасного обладнання видалення нервів та пломбування каналів відбувається безболісно та комфортно.

Лікування проходить під мікроскопом, за допомогою ендомотора, що забезпечує точну та безпечну обробку кореневого каналу. Програма сама обчислює довжину та ширину кореневого каналу, запобігаючи можливості руйнування каналу або недостатню обробку, коли частина каналу залишається незапломбованою. Таким чином, виключається ризик повторного запального процесу.

Особливості лікування каналів у CRB clinic

Безболісна комп'ютерна
STA-анестезія
STA-анестезія – це сучасне надточне знеболювання. Гарантія влучення саме туди, куди потрібно. Безболісне введення ліків, без шприцу.
Свердління каналів
під контролем програми
Канали зуба дуже вузькі, тому при механічній обробці легко зробити помилку. Сучасне обладнання контролює глибину і ширину свердління, а також самостійно зупиняє бор за наявності ризику.
Система пломбування
GuttaCore, США
GuttaCore вважається еволюційним кроком в ендодонтії. Система дозволяє ідеально запломбувати кореневий канал будь-якої анатомічної форми: з кривизною, нестандартною формою, вузький і т.д.
Професійне відбілювання зубів Philips Zoom 4
Клінічно доведено: зуби стають світлішими до 8 тонів всього за 45 хвилин процедури.
Система Philips Zoom – це професійний комплекс для відбілювання зубів.

В систему входить не лише обладнання, а й сертифікований відбілюючий гель. Упаковка з гелем розкривається при пацієнтові для підтвердження оригінальності продукту.

Система 4-го покоління є повністю безпечною для зубної емалі, не використовує високу концентрацію діючої речовини. Натомість процес відбілювання активується та прискорюється за допомогою інтенсивності світла лампи.

Особливості відбілювання зубів в CRB clinic

Без ультрафіолету!
Ультрафіолетове випромінювання є шкідливим для здоров'я, тому в системі Philips Zoom 4 воно не використовується. У лампі встановлені світлодіоди з інтенсивним холодним світлом, що активує властивості гелю, що відбілює.
Експрес-відбілювання
Якщо Вам потрібно відбілити зуби "терміново" до події або фотосесії, ми пропонуємо послугу експрес-відбілювання за 1 відвідування. Зуби гарантовано стануть світлішими на 2-5 тонів. Ефект триває від шести місяців до року.
Відбілювання "Назавжди"
Повна процедура відбілювання – це комплекс із кількох відвідувань клініки + домашніх процедур. Таке відбілювання займає більше часу, але ефект зберігається багато років.
Консультації за телефоном:
044 580 40 04
Вініри зі швейцарської кераміки Livento Soprano
Вініри використовують в естетичній стоматології для створення ідеального зубного ряду. Вінір - це найтонша накладка на натуральний зуб, яка дозволяє створити гарну форму та колір. Вініри не помітні, виглядають і відчуваються як натуральні зуби. Вони не жовтіють, не руйнуються карієсом.

Процес виготовлення вінірів займає від 1 до 3 тижнів. Спочатку ми створюємо цифровий зліпок ваших зубів за допомогою 3-D сканера. Потім моделюємо результат на комп'ютері, приміряємо вініри до вашого обличчя та посмішки. Така візуалізація допомагає визначитися з формою та кольором зубів, переконатись, що кінцевий результат Вам подобається. Тільки після цього вініри виготовляються та встановлюються за 1 візит. Ваша ідеальна посмішка готова!

Особенности Швейцарских виниров

Високі естетичні характеристики
матеріалу
Вініри Livento Soprano мають всі характеристики натуральних зубів: блиск, глибина кольору, прозорість ріжучого краю. Це художня робота, кожен вінір - індивідуальний витвір мистецтва.
Репутація, заслужена сторіччям роботи компанії Cendres+Métaux
Cendres+Métaux є надійним партнером не лише стоматологій, а й відомих ювелірних брендів. Компанія спеціалізується на переробці дорогоцінних металів, виготовленні деталей для годинників та ювелірних прикрас. Компанія заробила свою репутацію завдяки ідеальній якості продукції.
Майстерність виготовлення
Щоб виготовити ідеальний вінір, потрібна не тільки високоякісна кераміка, а й майстерність виконавця. Ми працюємо із стоматологічною лабораторією Yamomoto lab, яка спеціалізується на виготовленні вінірів преміум-якості.
Консультацію та
цифрову діагностику проводять:
 • Коломієць К.Ю.
  Головний лікар
  Ортопед-травматолог, невролог, вертебролог, лікар вищої категорії
  спеціалізується на усуненні дисфункції СНЩС, неврології та захворюваннях опорно-рухового апарату.
  Стаж роботи понад 25 років.
 • Калашников Д. Г.
  Провідний лікар
  Стоматолог-ортопед, спеціалізується на тотальному протезуванні, загальній стоматології, лікуванні дисфункції СНЩС, бруксизму. Досвід роботи у цифровому протоколі.
  Стаж роботи понад 17 років.

 • Абдужаров М.Б.
  Провідний лікар
  Стоматолог – ортопед, хірург, парадонтолог, біоінженер, спеціалізується на тотальному протезуванні, стоматологічній хірургії, імплантації, кістковій та ясенній пластиці, лікуванні дисфункції СНЩС. Досвід роботи у цифровому протоколі.
  Стаж роботи понад 7 років.
Консультації за телефоном:
044 580 40 04

Стерильність = безпека

Ви можете бути впевнені в цілковитій безпеці. Ми приділяємо велику увагу обробці поверхонь, стерилізації інструментів і обладнання.
 • Обробка всіх поверхонь
  Повна обробка всіх поверхонь
  Всі поверхні, ручки шаф, дверей, компьтерная миша і т.д. обробляються після кожного пацієнта.
 • Лампи бактерицидні
  Лампи бактерицидні
  Щодня проводиться процедура кварцування. Інсоляція кварцовою лампою усуває в приміщенні 99% всіх відомий бактерій і вірусів.
 • Стерилізація та автоклавування
  Стерилізація та автоклавування
  Всі інструменти, насадки і бори проходять процедуру стерилізації та автоклавування.
 • Презентація стерильних інструментів
  Презентація стерильних інструментів
  При кожному пацієнтові ми відкриваємо новий пакет з інструментами. Ви зможете проконтролювати наявність кольорового індикатора.
Консультації за телефоном:
044 580 40 04
Запис до стоматолога
Запис до стоматолога