CRB clinic

П'яткова шпора
Лікування без операції

Ліцензія МОЗ України АД №063321 від 06.09.12 р.
Чим ми можемо допомогти?
Діагностика і консультація з проблеми
Ударно-хвильова терапія
Визначення причини болю в п'яті
Устілки при п'ятковій шпорі
Швидке обезболеваніе - ін'єкція
Лікування за європейським протоколом з усуненням причини хвороби

П'яткова шпора. Що це за хвороба?

Медична назва цього діагнозу - "Плантарний фасціїт"
Називається він так, тому що страждає плантарна фасція - зв'язка, що з'єднує передній відділ стопи з п'ятою (див. фото).

З різних причин плантарна фасція втрачає еластичність і міцність. При перерозтягуванні або перенавантаженні волокна зв'язки надриваються, що і викликає гострий біль у п'яті.
П'яткова шпора. Запалення плантарної фасції.
CRB clinic

Лікування п'яткової шпори без операції

У CRB clinic використовуються європейські протоколи лікування. Процедури навправлені не тільки на зняття болю, а й на лікування і повне відновлення плантарной фасції.
Консультації за телефоном:
044 580 40 04

Симптомы
п'яткової шпори

Чи існує шип?

Шип або шпору можна побачити на рентгенівському знімку (див. фото).
Коли пацієнт бачить гострий шип на знімку, то логічно робить висновок, що це і є причина болю в п'яті.

Але ніякого шипа насправді немає! Пояснюємо:
Відомо, що при п'ятковій шпорі надриваються волокна зв'язки (це і викликає біль). Щоб зміцнити хворе місце, організм накопичує в ньому кальцинати.

В результаті ми отримуємо ділянку зв'язки, багату кальцієм, який, звичайно, видно на рентгені. Інша частина зв'язки не містить кальцій, і її не видно.
П'яткова шпора. Рентгенівський знімок

Причини п'яткової шпори:

1. Втрата еластичності плантарной фасцією. Це може статися, наприклад, через поганий кровообіг в стопах.

2. Поздовжня плоскостопість. При плоскостопості плантарна зв'язка перерозтягується, під навантаженням волока надриваються в самому слабкому місці - в області п'яти.

3. Надмірне навантаження на стопи при піднятті важких предметів стрибках і т.д.

Лікування п'яткової шпори

Логіка лікування складається з трьох етапів
 • Знімаємо запальний процес
  Застосовуються фізіопроцедури і / або препарати для зняття запалення. Паралельно потрібно скасувати всі навантаження, які мають негативний вплив.
  1
 • Відновлюємо еластичність зв'язкового апарату
  Для додання еластичності зв'язковому апарату стопи ми відновлюємо кровообіг і живлення тканин. Руйнуємо і виводимо з тканин накопичені кальцинати.
  2
 • Відновлення архітектури стопи
  Надаємо правильний тонус слабким і атрофованим м'язам стопи. М'язи утримують кістки стопи в правильному положенні, архітектура стопи відновлюється, а зв'язка перестає перерозтягуватися.
  3

Лікування компресами

Лікування мазями, компресами, знеболювання - може лише на час зменшити біль.
Лікування п'яткової шпори має бути комплексним. Крім знеболювання необхідно вилікувати хвору зв'язку (зробити еластичною, вилікувати мікронадриви, зняти запалення). Також потрібно усунути саму причину хвороби - причину, через яку зв'язка перерозтягується, а волокна надриваються. Зазвичай - це поздовжня плоскостопість і деформація стопи. Тому комплексне лікування включає і відновлення правильної архітектури стоп.

Процедури, які ми використовуємо в лікуванні п'яткової шпори

Увага! Самолікування небезпечно для Вашого здоров'я. Процедури наведені для ознайомлення з методами лікування в CRB clinic. Ефективність лікування залежить від фокусу впливу на кожній процедурі.
Консультація та діагностика
На діагностиці лікар шляхом тестів вивчає стан м'язів і зв'язок, а також рухливість суглобів. Спрямованість і зона впливу всіх процедур, а як наслідок і результат, залежать саме від правильної діагностики. На консультації лікар розповість вам про причини захворювання і можливі варіанти лікування, зробить призначення і дасть рекомендації.
Ударно-хвильова терапія
Руйнує і виводить кальцинати з тканин, підвищує еластичність плантарной фасції. Покращує кровообіг і живлення в тканинах. Має протизапальний і знеболюючий ефект.
Апарат Storz Medical, Швейцарія.
Міостимуляція
Використовуються електричні імпульси, схожі на природні нервові імпульси нашого організму. З їх допомогою стимулюються слабкі, атрофовані м'язи. Процедура дозволяє включити в роботу навіть дрібні м'язи стопи, якими людина не може керувати свідомо.
Корекція суглобів ніг
Процедура включає постізометричну релаксацію, мануальну корекцію і теплотерапію. Досягається ефект швидкого усунення обмежень і скутості. Відновлюється повний обсяг рухів без болю.
Знеболювання
За показаннями застосовуються протизапальні і знеболюючі препарати. Перед застосуванням робиться алерготест.
Кінезітерапія
За допомогою вправ досягається формування правильної м'язової пам'яті. М'язи вчаться утримувати кістки в правильному положенні. Кінезітерапія допомагає швидше досягти зменшення плоскостопості, а також закріпити отриманий результат.
Ортопедичні устілки
Виготовляються індивідуально для кожної стопи. Носіння ортопедичних устілок компенсує шкідливий вплив плоскостопість на стопу і допомагає зупинити прогресування захворювання.
CRB CLINIC

Наші результати лікування

Далі Ви можете побачити приклади результатів лікування в CRB clinic.
Консультації за телефоном:
044 580 40 04
Запис на консультацію
Запись на консультацию ортопеда
БезПЕКА

Карантинний режим роботи

Це означає, що у нас створені безпрецедентні заходи безпеки для кожного клієнта.

ПРО КЛІНІКУ В ЦИФРАХ:

9
Років на ринку
10 000 +
Клієнтів
93%
Рівень задоволеності клієнтів при співробітництві з нами

Відгуки

Згідно з нашими спостереженнями 70% наших клієнтів приходять за рекомендаціями. Ми дуже пишаємося, що нас рекомендують своїм друзям і близьким ❤️