CRB clinic

Біль у плечі. Полегшення вже через 2 години

Ліцензія МОЗ України АД №063321 від 06.09.12 р.

Симптоми, при яких ми можемо Вам допомогти:

✅ Постійний ниючий біль
✅ Гострий біль в плечі
✅ Ниє, тягне плече
✅ Біль, хрускіт в плечі при русі
✅ Скутість, обмеження в русі
✅ Простріли в плечі

CRB clinic

Лікування болю в плечах

Ми використовуємо європейські протоколи лікування. Процедури дозволяють зняти біль в плечових суглобах, а також відновити м'язово-зв'язковий апарат. Відчутний ефект всього за 2 години!
Консультації за телефоном:
044 580 40 04

Три причини болю

Ми виділяємо 3 основні причини болю в плечах. У кожному випадку лікар індивідуально визначає фокус впливу
Важливо розуміти!
Близько 50% випадків болю у плечі пов'язані з надостним м'язом
Надостний м'яз бере участь у відведенні руки. Він вразливий через проходження під акроміально-ключичним зчленуванням (див.малюнок). Простір для руху м'яза досить невеликий, тому волокна м'яза часто травмуються. Основною причиною є спазми через неправильне навантаження на плече / руки. Спазмований надостний м'яз "набухає", збільшується в об'ємі, і пошкоджується, проходячи між кістковими виступами. Волокна надриваються, виникає запальний процес і болісність.
Біль в плечі

Процедури
для лікування болю в плечі

Увага! Самолікування небезпечно для Вашого здоров'я. Процедури наведені для ознайомлення з методами лікування в CRB clinic. Ефективність лікування залежить від фокусу впливу на кожній процедурі.
Консультація та діагностика
На діагностиці лікар шляхом тестів вивчає стан м'язів і зв'язок, а також рухливість суглобів. Спрямованість і зона впливу всіх процедур, а як наслідок і результат, залежать саме від правильної діагностики. На консультації лікар розповість вам про причини захворювання і можливі варіанти лікування, зробить призначення і дасть рекомендації.
Ударно-хвильова терапія
Усуває м'язові спазми, виводить кальцинати, відновлює еластичність м'язів і зв'язок. В результаті знижується тиск на нерв, зменшуються розриви волокон м'язів і зв'язок, відновлюється живлення тканин.
Апарат Storz Medical, Швейцарія.
Міостимуляція
Міостимуляція імітує природні імпульси нервової системи, примушуючи скорочуватися м'язи і прискорюючи кровообіг в проблемній ділянці. Особливо важлива для відновлення тонусу і пружності дрібних глибоких м'язів, недоступних для опрацювання в спортзалі.
Корекція суглобів рук
Допомагає підвищити еластичність м'язів і зв'язок, прибрати скутість і обмеження рухливості в суглобах і хребті. Теплотерапія і вібромасаж сприяють усуненню спазмів у глибоких шарах м'язів.
Знеболювання
Ми використовуємо безпечні протизапальні препарати, які підбираються індивідуально, виходячи із симптомів пацієнта. Перед процедурою робиться алерготест.
Гіалуронова кислота
Є замінником внутрішньосуглобової рідини. Є амортизатором, запобігаючи тертю і травматизації суглобових поверхонь.
Кінезітерапія
Правильно підібрані вправи сприяють вирівнюванню м'язового тонусу, включенню слабких м'язів у роботу. В результаті поступово відновлюється правильна архітектура тіла від стоп до шиї.
CRB CLINIC
Наші результати лікування
Далі Ви можете побачити приклади наших результатів лікування
Консультації за телефоном:
044 580 40 04
Запис на консультацію
Запис на консультацію ортопеда
БезПЕКА
Карантинний режим роботи
Це означає, що у нас створені безпрецедентні заходи безпеки для кожного клієнта.
ПРО КЛІНІКУ В ЦИФРАХ:
9
Років на ринку
10 000 +
Клієнтів
93%
Рівень задоволеності клієнтів при співробітництві з нами
Відгуки
Згідно з нашими спостереженнями 70% наших клієнтів приходять за рекомендаціями. Ми дуже пишаємося, що нас рекомендують своїм друзям і близьким ❤️