CRB clinic

Консультація ортопеда

Ліцензія МОЗ України АД №063321 від 06.09.12 р.
CRB clinic

Консультація включає функціональну діагностику

Успіх лікування кожного пацієнта залежить від глибини вивчення його проблеми. Це можна зробити тільки завдяки глибокій діагностиці, тому консультація в CRB clinic включає в себе кілька етапів, в тому числі функціональну діагностику.Діагностика дозволяє виявити саму причину розвитку захворювання. Пацієнт розуміє, яким чином і через що у нього з'явився біль, деформація і, відповідно, що потрібно зробити для його усунення.
Функціональна діагностика
CRB clinic

Виявлення причини захворювання

Вивчення роботи м'язово-зв'язкового апарату дозволяє знайти не тільки причину болю, а й причину змін в архітектурі тіла (перекосів, деформацій)
CRB clinic

Чому важливо знайти причину захворювання?

У лікуванні дуже важливу роль відіграє фокус впливу: наприклад, вплив на конкретний м'яз або зв'язку, а не на всю проблемну ділянку. Тому, на діагностиці важливо знайти причину захворювання і впливати саме на неї. Усунення причини допоможе зупинити подальший розвиток хвороби, полегшить і прискорить лікування, а також допоможе запобігти рецидивам.
Анатомія людини. Чому важливо знайти причину захворювання?
Нижче кілька прикладів того, як виявлення справжньої причини захворювання впливає на успіх лікування.
CRB clinic
Високі стандарти діагностики
Ми проводимо діагностику, яка базується на принципах класичної ортопедії і сучасних дослідженнях вчених-кінезіологів. Тестування роботи м'язів засноване на дослідженнях і висновках американського лікаря Джанет Г. Тревелл (Janet G. Travell). Вона була особистим лікарем двох президентів США (Джон Кеннеді і Ліндон Джонсон). Лікарі білого дому і зараз використовують цей підхід в діагностиці ортопедичних захворювань. Наші функціональні тести засновані на наукових працях лікарів - засновників прикладної кінезіології.
Особистий лікар 2-х президентів США
Крім того, ми застосовуємо всі принципи класичної діагностики в ортопедії: перевіряємо функції і силу м'язів, оцінюємо зв'язковий апарат і амплітуду рухів суглобів, а так само звертаємо увагу на положення кісток, наявність плоскостопості, можливе викривлення хребта. Все це нам дозволяє зрозуміти, що провокує больові синдроми, посилює і розвиває хворобу.
Консультуючі лікарі
 • Коломиец К.Ю.
  Головний лікар CRB clinic, лікар ортопед-травматолог вищої категорії.
  У1993 році закінчив НМУ ім. Богомольця. 8 років працював ортопедом-травматологом у Київській міській клінічній лікарні №12. 2 роки був головним травматологом Центрального госпіталю Служби Безпеки України.
  В 2012 році пройшов стажировку в Германії з підвищення кваліфікації в галузі ендоскопічного видалення грижі міжхребцевих дисків та артроскопії. Спеціалізується на функціональній неврології та вертебрології.

 • Мамчур О.Ю.
  Заступник гол. лікаря CRB clinic, керівник відділення кінезітерапії.
  Закінчила НМУ ім. Богомольця, медичний факультет в 2016 році. З 2015 по 2021 працює в CRB clinic. Спеціалізується на вертебрології, дисфункції скронево-нижнєщелепному суглобі (СНЩС), а також на дитячій ортопедії. Разом з провідними стоматологами Києва розробляла протокол лікування неправильного прикусу та дисфункції СНЩС.
 • Юрчак М.Я.
  Лікар ортопед-травматолог вищої категорії, у 1987 році закінчив Тернопільський медінститут. Працював у відділеннях невідкладної хірургії, травматології та ортопедії України та Лівії. Загальний досвід роботи більше 30 років.
  Спеціалізується на лікування суглобів, відновленні архітектури опорно-рухового апарату, реабілітації після травм та операцій.
  Постійно підвищує свою кваліфікацію, приймає участь в семінарах, конференціях, міжнародних медичних форумах.