CRB clinic

Біль в кульшових суглобах
Лікування за європейськими протоколами

Ліцензія МОЗ України АД №063321 від 06.09.12 р.

Симптоми, при яких ми можемо Вам допомогти:

Постійний ниючий біль
Біль в кульшовому суглобі при ходьбі
Гострий біль в суглобі
Скутість при ходьбі
Обмеження в русі
Хрускіт, скрип в кульшовому суглобі
CRB clinic

Лікування болю в кульшових суглобах

Ми використовуємо європейські протоколи лікування. Процедури дозволяють зняти біль в суглобах ніг, а також відновити м'язово-зв'язковий апарат. Відчутний ефект всього за 2 години!
Консультації за телефоном:
044 580 40 04

Три причини болю в кульшовому суглобі

Існує 3 основні причини болю ортопедичного характеру. Від причини в кінцевому рахунку залежить і фокус впливу при лікуванні
1) Навколосуглобовий біль
Виникає через запалення, мікронадриви волокон м'язів і зв'язок навколо суглоба. Така ситуація буває при неправильному навантаженні на суглоб, накопиченні кальцинатів у зв'язках, появі фіброзних ділянок. Волокна м'язів і зв'язок, що втратили еластичність, більш схильні до розривів при будь-яких навантаженнях.
2) Біль усередині суглоба
Часто виникає через брак внутрішньосуглобової рідини, неправильного навантаження, тертя і травмування суглобових поверхонь одна об одну. Всі ці фактори в кінцевому рахунку призводять до розвитку артрозу кульшового суглоба (коксартрозу).
3) Наслідки травм
Навіть після загоєння в місці травми залишаються наслідки: фіброзна тканина, кальцинати в м'язах і зв'язках, порушений кровообіг, деформація. Правильна реабілітація після загоєння здатна усунути багато з цих проблем і не допустити появи хронічних загострень.
Важливо розуміти!
Неправильне навантаження на кульшові суглоби
Неправильне або нерівномірне навантаження часто виникає через перекіс тазу. Це стан, коли тазові кістки знаходяться на різній висоті, і один з суглобів приймає на себе більше навантаження, ніж інший. При цьому йде його підвищений знос.
Перекіс тазу може виникати через різницю в довжині ніг, плоскостопості, завал гомілковоступневих або колінних суглобів. Також проблема може починатися зверху і з'являтися через нерівномірний тонус м'язів спини (спазмів у попереку з одного боку).
В такому випадку, перш ніж лікувати сам кульшовий суглоб, необхідно прибрати чинники, що провокують захворювання - відновити архітектуру тіла і прибрати перекіс тазу.

Болять кульшові суглоби

Захворювання кульшових суглобів

Розглянемо 3 найчастіші хвороби
кульшовий суглоб
кульшовий суглоб
кульшовий суглоб
кульшовий суглоб
CRB clinic

Кульшовий суглоб

Кульшові суглоби - найпотужніші в організмі. Вони беруть участь не тільки в ходьбі, але і в переміщенні тулуба відносно нижніх кінцівок. Таким чином, той чи інший рух в кульшових суглобах відбувається майже завжди.
Таке навантаження призводить до того, що за статистикою хвороби кульшових суглобів займають перше місце серед всіх інших суглобових захворювань.

Але ми можемо дбати про свої суглоби, звертаючи увагу на такі симптоми, як хрускіт, біль, обмеженість рухів, своєчасно звертатися до лікаря і проводити необхідні профілактичні заходи.
Турбота про кульшові суглоби

Хрускіт в кульшовому суглобі

Хрускіт - це завжди симптом дегенеративних процесів в суглобі.
Щоб протестувати суглоб на наявність хрускоту, необхідно прийняти положення лежачи на спині і виконати обертальні рухи зігнутою ногою: всередину і назовні.
CRB clinic

Лікування болю і хрускоту в кульшовому суглобі

Залежно від симптомів, ми пропонуємо пацієнтам 2 види лікування
Зняття гострого болю за 1-3 дні
Цей варіант лікування полягає в швидкому усуненні болю і дискомфорту в кульшовому суглобі.
Використовується медикаментозне зняття запального процесу, ін'єкції гіалуронової кислоти як замінника власної внутрішньосуглобової рідини, ударно-хвильова терапія для лікування м'язів і зв'язок, а також інші процедури за показами.

Даний вид терапії використовується:
- при загостренні хронічного захворювання;
- для зняття гострого больового синдрому;
- на початковому етапі лікування для зняття симптомів і продовження лікувальних процедур без дискомфорту для пацієнта.
Лікування хронічних стадій
Даний варіант передбачає комплексне лікування з усуненням патологій у м'язах, зв'язках, хрящовій тканині і т.д. При лікуванні виявляються і усуваються причини і фактори, що провокують хворобу. Це може бути як відновлення м'язів і зв'язок навколо суглоба, корекція плоскостопості та архітектури тіла, так і рекомендації щодо зміни способу життя, харчування і т.д.

Лікування кульшових суглобів включає:
- поліпшення кровообігу і обмінних процесів для прискорення регенерації (відновлення) хрящової тканини;
- компенсацію плоскостопості, усунення завалів п'ят, для припинення неправильного навантаження і деформації суглоба;
- лікування м'язів і зв'язок, усунення спазмів, кальцинатів для забезпечення нормальної рухливості суглоба.

Процедури
для лікування кульшового суглобу

Увага! Самолікування небезпечно для Вашого здоров'я. Процедури наведені для ознайомлення з методами лікування в CRB clinic. Ефективність лікування залежить від фокусу впливу на кожній процедурі.
Консультація та діагностика
На діагностиці лікар шляхом тестів вивчає стан м'язів і зв'язок, а також рухливість суглобів. Спрямованість і зона впливу всіх процедур, а як наслідок і результат, залежать саме від правильної діагностики. На консультації лікар розповість вам про причини захворювання і можливі варіанти лікування, зробить призначення і дасть рекомендації.
Ударно-хвильова терапія
Усуває спазмування м'язів, тригерні точки, сприяє підвищенню еластичності м'язів і зв'язок. Допомагає відновити кровообіг Апарат Storz Medical, Швейцарія.
Міостимуляція
Електричні імпульси, подібні до природних нервових імпульсів, змушують м'язи скорочуватися і розслаблятися, допомагаючи опрацювати і відновити рівномірний тонус навіть дрібних глибоких м'язів, недоступних для опрацювання в спортзалі.
Корекція суглобів ніг
Допомагає відновити правильне положення кісток і суглобів. Застосовується постізометрична релаксація, яка знімає м'язові спазми, які утримують суглоб в неправильному положенні.
Знеболювання
Ми використовуємо безпечні протизапальні препарати, які підбираються індивідуально, виходячи із симптомів пацієнта. Перед процедурою робиться алерготест.
Гіалуронова кислота
Вводиться в середину суглобу і є замінником власної внутрішньосуглобової рідини. Широко застосовується при артрозах, має виражений "миттєвий" ефект полегшення і відновлення рухів суглобу. Ми використовуємо препарат швейцарської компанії Aptissen.
Кінезітерапія
Правильно підібрані вправи сприяють вирівнюванню м'язового тонусу, включенню слабких м'язів у роботу.
Ортопедичні устілки
Індивідуальні ортопедичні устілки допомагають відновити правильну архітектуру тіла, виправити різницю в довжині ніг, завали п'ят. В результаті навантаження на всі суглоби ніг розподіляється більш рівномірно.
CRB CLINIC
Наші результати лікування
Далі Ви можете побачити приклади наших результатів лікування
Консультації за телефоном:
044 580 40 04
Консультація і функціональна діагностика
Детальніше про те, як проходить консультація>>>
На діагностиці лікар шляхом різних тестів вивчає стан м'язів і зв'язок, а також рухливість суглобів. Спрямованість і зона впливу всіх процедур, а як наслідок і результат, залежать саме від правильної діагностики. На консультації лікар розповість вам про причини захворювання і можливі варіанти лікування, зробить призначення і дасть рекомендації.
Запис на консультацію
Запис на консультацію ортопеда
БезПЕКА
Карантинний режим роботи
Це означає, що у нас створені безпрецедентні заходи безпеки для кожного клієнта.
ПРО КЛІНІКУ В ЦИФРАХ:
9
Років на ринку
10 000 +
Клієнтів
93%
Рівень задоволеності клієнтів при співробітництві з нами
Відгуки
Згідно з нашими спостереженнями 70% наших клієнтів приходять за рекомендаціями. Ми дуже пишаємося, що нас рекомендують своїм друзям і близьким❤️