CRB CLINIC - ЦИФРОВА СТОМАТОЛОГІЯ

Швейцарські вініри
Livento Soprano

Ліцензія МОЗ України АТ №063321 від 06.09.12 р.
CRB CLINIC - ЦИФРОВА СТОМАТОЛОГІЯ
Швейцарські вініри
Livento Soprano
Ліцензія МОЗ України АТ №063321 від 06.09.12 р.

Посміхайся як суперзірка

Завдяки вінірам можна досягти ідеально рівних, білих зубів гарної форми. За допомогою комп'ютерного моделювання ми підберемо саме ту форму, яка найкраще підходитиме до Вашого обличчя.

Ідеальна посмішка – це просто. Насолоджуйтесь своїм новим виглядом!
Консультації за телефоном:
044 580 40 04
CRB CLINIC
ЦИФРОВА СТОМАТОЛОГіЯ

Швейцарські вініри
Livento Soprano

Кожен зуб - витвір мистецтва

Переваги вінірів

Термін служби вінірів – від 15 років. Весь цей час Ви зможете насолоджуватися перевагами від їх використання:
Красива форма та колір зубів. Ідеальна посмішка - головна причина, чому вініри такі бажані. Вініри Livento Soprano мають гарний блиск та натуральну прозорість, їх майже не можна відрізнити від натуральних зубів.
Захист зубів. Вінір покриває зуб тонким шаром від 0,3 мм, захищаючи його від пошкоджень та бактерій. Зуби захищені від карієсу та інших проблем.
Вініри не жовтіють, не темніють від соку, вина, кави та інших продуктів. Більше не потрібно дбати про колір зубів, Ви будете завжди впевнені у своїй чарівності.
Забудьте про реставрації на передніх зубах, про відмінності у кольорі зуба та пломби, про втрату все більшої кількості тканин зуба при заміні пломб.
Високі естетичні
характеристики
Вініри Livento Soprano виготовляються із швейцарської кераміки преміум класу. Компанія-виробник Cendrex Metaux заслужила світове визнання, виконуючи роботи з дорогоцінних металів для брендів Tiffany, Cartier, Rolex та ін.
Швейцарська кераміка дозволяє досягти ефекту здорових натуральних зубів: природний блиск, глибина кольору, прозорість ріжучого краю. Зуби виглядають молодими та здоровими.
Високі естетичні
характеристики
Вініри Livento Soprano виготовляються із швейцарської кераміки преміум класу. Компанія-виробник Cendrex Metaux заслужила світове визнання, виконуючи роботи з дорогоцінних металів для брендів Tiffany, Cartier, Rolex та ін.
Швейцарська кераміка дозволяє досягти ефекту здорових натуральних зубів: природний блиск, глибина кольору, прозорість ріжучого краю. Зуби виглядають молодими та здоровими.
Кожен зуб - витвір
мистецтва
Вініри – це не лише краса посмішки. Правильно підібрана форма та висота зубів впливає і на риси обличчя: відновлюється симетричність рис, зменшуються зморшки, обличчя виглядає більш гармонійним.

Крім матеріалу важлива і майстерність виконання. Ми працюємо з майстер-техніками лабораторії Yamomoto Lab. Це фахівці вищого класу, які творять не просто вініри, а художні роботи. Тут немає жодних шаблонів: висота та форма кожного зуба підбирається індивідуально, щоб ідеально гармонувати з Вашим обличчям. Використовується пошарове нанесення кераміки для посилення глибини кольору, а також для внесення ноток індивідуальності.

Навіщо потрібні вініри ?

Натисніть "+", щоб побачити детальну інформацію
Консультації за телефоном:
044 580 40 04

Особливості вінірів Livento Soprano

Рельєф
Технологія дозволяє створити рельєфність із мікробороздками, як у натруальних зубів. Бороздки - це природні лінії росту зубів (перикімати), вони добре проглядаються у молодих людей і зникають з віком у міру зношування зубів.
Кольори палітри Esthetic.line
Цифровий протокол визначення кольору дозволяє з першого разу підібрати оптимальний колір вініру, або, якщо потрібно, підлаштуватися до кольору натуральних зубів.
Цифрове "примірювання" позбавляє будь-яких викривлень сприйняття кольору.
Обробка холодною плазмою
Холодна плазма – це іонізований газ, який при впливі змінює властивості поверхонь. Технологія підвищує міцність вінірів, що дозволяє значно продовжити термін їхньої служби.
Надійний виробник
Виробник кераміки Cendrex Metaux – це швейцарська компанія, що працює з провідними ювелірними брендами. Підтримка високої якості продукції - головний принцип компанії.

Етапи виготовлення вінірів

Термін виготовлення вінірів 1-2 тижні
1) ЦИФРОВА ДІАГНОСТИКА

Перший етап – це діагностика: фотопрокол, 3D-сканування, КТ, визначення гіперконтактів тощо. Проводиться вивчення зубів під мікроскопом, перевіряється стан ясен (пародонтальний тест PSR), перевіряється здоров'я щелепних суглобів, м'язів, зв'язок (від них залежить симетрія обличчя).
2) КОМП'ЮТЕРНЕ 2D МОДЕЛЮВАННЯ ПОСМІШКИ (DSD)
Кожен зуб моделюється індивідуально, підбирається форма, висота та ширина так, щоб усмішка виглядала гармонійно. Крім того, параметри зубів впливають на здоров'я щелепних суглобів – тому важливо враховувати не лише естетичну складову, а й функціональність.
3) ЦИФРОВЕ 3D МОДЕЛЮВАННЯ ЗУБІВ (WAX-UP)
Створюється фінальний проект вже у 3D-форматі. Це є основою для подальшого виготовлення вінірів. Додатково змодельовану посмішку можна "приміряти" на Ваше фото або 3-мірне зображення обличчя. Ви переконаєтеся, що нові зубки ідеально підходять Вам, і тільки після цього вініри почнуть виготовляти.
4) ОБРОБКА ЗУБІВ І ВИГОТОВЛЕННЯ ТИМЧАСОВИХ ВІНІРІВ
Для фіксації вінірів необхідно обточити зуб – зняти шар емалі завтовшки від 0,3 мм (всього товщина емалі становить до 2 мм). Після обточування зуби знову скануються та покриваються тимчасовими вінірами. Тимчасові вініри виготовляються з полімеру, що твердіє, і зазвичай вже має форму майбутніх зубів.
5) ВИГОТОВЛЕННЯ КЕРАМІЧНИХ ВІНІРІВ

Після отримання цифрового відбитка обточених зубів майстер-техніки лабораторії починають виготовляти вініри. Це довгий трудомісткий процес. Використовується техніка пошарового нанесення кераміки, що забезпечує глибину кольору та прозорість, як у натуральних зубів. Всі роботи проводяться з використанням передового обладнання в лабораторії Yamomoto Lab.
6) ФІКСАЦІЯ ВІНІРІВ

Коли вініри готові, ми знімаємо тимчасові полімерні зубки та фіксуємо постійні за допомогою спеціального стоматологічного цементу.

Ваша ідеальна посмішка готова!
Консультацію та
цифрову діагностику проводять:
 • Коломієць К.Ю.
  Головний лікар
  Ортопед-травматолог, невролог, вертебролог, лікар вищої категорії
  спеціалізується на усуненні дисфункції СНЩС, неврології та захворюваннях опорно-рухового апарату.
  Стаж роботи понад 25 років.
 • Калашников Д. Г.
  Провідний лікар
  Стоматолог-ортопед, спеціалізується на тотальному протезуванні, загальній стоматології, лікуванні дисфункції СНЩС, бруксизму. Досвід роботи у цифровому протоколі.
  Стаж роботи понад 17 років.

 • Абдужаров М.Б.
  Провідний лікар
  Стоматолог-ортопед, хірург, пародонтолог, біоінженер, спеціалізується на тотальному протезуванні, стоматологічній хірургії, імплантації, кістковій та ясенній пластиці, лікуванні дисфункції СНЩС. Досвід роботи у цифровому протоколі.
  Стаж роботи понад 7 років.
Консультації за телефоном:
044 580 40 04
Запис на консультацію
Запис на консультацію до стоматолога