Гіалуронова кислота Synolis VA
Виробництво Aptissen, Швейцарія

SYNOLIS VA

Sodium hyaluronate 2.0% & Sorbitol visco-antalgic.
Вартість ін'єкції - 5 500 грн.
У вартість процедури входить:
- огляд доктора
- консультація по локальному статусу
- пункція для видалення крові / випоту (при необхідності)
- внутрішньосуглобова ін'єкція препарату
✔️ Склад
Sodium hyaluronate 2.0%& Sorbitol visco-antalgic 4.0%, 2 мл. В'язко-еластичний розчин гіалуронату натрію для внутрішньосуглобових ін'єкцій. 1,0 мл препарату містить 20,0 мг гіалуронату натрію, 40 мг сорбіту. Допоміжні речовини: забуферений фізіологічний розчин.
✔️ Опис
SYNOLIS VA - стерильний, апірогенний, ізотонічний, не викликає запалення, прозорий 2% розчин високоочищеного гіалурата натрію. Препарат синтезується шляхом бактеріальної ферментації, має високу молекулярну масу 2МДа. Сорбітол перешкоджає розпаду гіалуронової кислоти, забезпечуючи пролонговану дію препарату.
✔️ Медичний ефект
Препарат вводиться внутришньосуглобово, усуває дефіцит власної синовіальної рідини, покращує в'язко-еластичні властивості синовіальної рідини. Забезпечує ефект змащування суглобових поверхонь, запобігаючи їх тертю і пошкодженню. Має амортизуючі властивості, гасячи ударні навантаження при ходьбі, бігу. Зменшує больові відчуття при дегенеративних процесах в суглобі, покращує рухливість і функціонування суглоба.

Сорбітол, що входить до складу, є антиоксидантом, нейтралізує вільні радикали, зменшуючи активність розвитку остеоартриту.
Лікувальний ефект зберігається не менше 6 місяців.
✔️ Показання
Препарат призначають для купірування больових симптомів, а також для збільшення рухливості коліного, тазостегнового, ліктьового і інших синовіальних суглобів. Ефективний при лікуванні остеоартриту, артрозів, дегенеративних змінах в суглобах. Препарат не вводять пацієнтам з підвищеною чутливістю до гіалуронату натрію і / або сорбітолу.
✔️ Спосіб введення і дози
Препарат вводять одноразово шляхом внутрішньосуглобової ін'єкції. Повторне введення може залежати від тяжкості захворювання, при повторенні симптомів, для підтримки функції суглоба.

Увага! Препарат вводиться лікарем у спеціалізованих медичних установах. Самостійне введення не допускається для виключення занесення внутрішньосуглобової інфекції, болю, набряку.
CRB CLINIC
Гіалуронова кислота
- це аналог власної внутрішньосуглобової (синовіальної) рідини. Препарат забезпечує ефект змащування суглобових поверхонь, повернення природних амортизаційних і захисних властивостей суглобу.
Консультації за телефоном:
044 580 40 04
Навіщо суглобам гіалуронова кислота?
Все синовіальні суглоби, плечовий, ліктьовий, тазостегновий, колінний і т.д., містять .....
Запис на процедуру
Запис до лікаря ортопеда
Ваші ПІБ
Ваш номер телефону
Вкажіть, що Вас турбує
CRB CLINIC
Наші результати лікування
Далі Ви можете побачити приклади наших результатів лікування
Безпека
Карантинний режим роботи
Це означає, що у нас створені безпрецедентні заходи безпеки для кожного клієнта.
ПРО КЛІНІКУ В ЦИФРАХ:
9
Років на ринку
10 000 +
Клієнтів
93%
Рівень задоволеності клієнтів при співробітництві з нами
Відгуки
Згідно з нашими спостереженнями, 70% наших клієнтів приходять за рекомендаціями. Ми дуже пишаємося, що нас рекомендують своїм друзям і близьким ❤️