CRB clinic

Лікування болю в ліктях
Лікування за європейськими протоколами

Ліцензія МОЗ України АД №063321 від 06.09.12 р.
Симптоми, при яких ми можемо Вам допомогти:
Постійний ниючий біль
Біль або хрускіт в лікті
Гострий біль в лікті
Біль, що віддає в кисть або плече
Обмеження рухливості
Скутість при роботі ліктьового суглоба
CRB clinic

Лікування болю в ліктях

Ми використовуємо європейські протоколи лікування. Процедури дозволяють зняти біль в ліктьових суглобах, а також відновити м'язово-зв'язковий апарат. Відчутний ефект всього за 2 години!
Консультації за телефоном:
044 580 40 04

Три причини болю в ліктьовому суглобі

Ми виділяємо 3 основні причини, чому може боліти лікоть. У кожному випадку лікар індивідуально визначає фокус впливу
1) Навколосуглобовий біль
Цей вид болю в лікті виникає через хворобу м'язів і зв'язок, що оточують суглоб. Часто через надмірні навантаження м'язи спазмуються, зв'язки перенатягуються аж до появи мікророзривів слабких волокон. Біль викликають як самі спазми, так і наявність мікророзривів.

Такий біль в лікті зазвичай буває спровокований хронічним перевантаженням м'язів, наприклад при роботі за комп'ютером, з мишкою і т.д.
2) Біль усередині суглоба
Часто біль в лікті виникає через брак внутрішньосуглобової рідини, яка в нормі забезпечує змащення для суглоба і запобігає тертя і травмування суглобових поверхонь одна об одну. При нестачі власної внутрішньосуглобової рідини, хрящова тканина піддається не тільки фізичній травматизації, а й страждає від нестачі живлення, а отже не може відновлюватися. Через це процеси дегенерації протікають швидше, ніж процеси природної регенерації. Все це призводить до розвитку артрозу і швидкого зношування ліктьового суглоба.
3) Утиск нервових закінчень
Цей тип болю є наслідком здавлювання ліктьового нерву. Це гострий біль, який може віддавати в руку вище або нижче ліктя. Такий біль виникає через тиск на нерв з боку оточуючих тканин, зазвичай з боку м'язів, що знаходяться в стані спазму. Цей стан може бути наслідком артрозу, міофасціального синдрому або перевантаження м'язів руки.

Часто серед симптомів зустрічається не тільки біль в лікті, а й оніміння, поколювання, відчуття мурашок в зоні іннервації нерва, наприклад в долоні, пальцях. Може погіршитися дрібна моторика кисті, наприклад з'являються проблеми при писанні, друкуванні.

М'язові спазми

Часто лікоть болить через м'язові спазми. Чому вони виникають:
1. Першою причиною є переохолодження, особливо різке. Саме тому пік звернень зі скаргами на біль в лікті доводиться на осінь-весну - сезони нестабільної погоди.

2. Хронічне перевантаження - часта причина появи м'язових спазмів. Це може бути тривале статичне навантаження або повторювані однотипні рухи.

3. Хвороби суглоба і зв'язок (артроз, епікондиліт) - також викликають реакцію м'язів у вигляді спазмування. А спазми - в свою чергу прискорюють розвиток основного захворювання, утворюючи порочне коло.
Біль у лікті, эпінкондиліт

Хвороби ліктьового суглоба

Тут ми опишемо захворювання, що зустрічаються найбільш часто
Біль у лікті
Біль у лікті
Біль у лікті
Біль у лікті
Біль у лікті
.

Рухливість ліктьового суглобу

Лікоть - це один з важливих суглобів, адже від його роботи частково залежить і робота кисті руки, обсяг можливих рухів рукою і наш комфорт.
Своєчасна профілактика захворювань ліктя заснована на забезпеченні важливих елементів:
- забезпечте рухливість - звичайна зарядка, кілька кругових рухів в лікті, допоможуть налагодити кровообіг і живлення суглобу;
- уникайте навантажень і травм - змінюйте тип навантаження, використовуйте професійні захисні засоби (подушечки, налокітники).
- при появі болю, хрускоту, обмеження в рухливості - звертайтеся до лікаря-ортопеда. На ранній стадії хворобу легко вилікувати, а хронічні форми потребують більше часу і сил.
біль у лікті при роботі з компьютером

Процедури
для лікування болю в плечі

Увага! Самолікування небезпечно для Вашого здоров'я. Процедури наведені для ознайомлення з методами лікування в CRB clinic. Ефективність лікування залежить від фокусу впливу на кожній процедурі.
Консультація та діагностика
На діагностиці лікар шляхом тестів вивчає стан м'язів і зв'язок, а також рухливість суглобів. Спрямованість і зона впливу всіх процедур, а як наслідок і результат, залежать саме від правильної діагностики. На консультації лікар розповість вам про причини захворювання і можливі варіанти лікування, зробить призначення і дасть рекомендації.
Ударно-хвильова терапія
Усуває м'язові спазми, виводить кальцинати, відновлює еластичність м'язів і зв'язок. В результаті знижується тиск на нерв, зменшуються розриви волокон м'язів і зв'язок, відновлюється живлення тканин.
Апарат Storz Medical, Швейцарія.
Міостимуляція
Міостимуляція імітує природні імпульси нервової системи, примушуючи скорочуватися м'язи і прискорюючи кровообіг в проблемній ділянці. Особливо важлива для відновлення тонусу і пружності дрібних глибоких м'язів, недоступних для опрацювання в спортзалі.
Корекція суглобів рук
Допомагає підвищити еластичність м'язів і зв'язок, прибрати скутість і обмеження рухливості в суглобах і хребті. Теплотерапія і вібромасаж сприяють усуненню спазмів у глибоких шарах м'язів.
Знеболювання
Ми використовуємо безпечні протизапальні препарати, які підбираються індивідуально, виходячи із симптомів пацієнта. Перед процедурою робиться алерготест.
Гіалуронова кислота
Вводиться в середину суглобу і є замінником власної внутрішньосуглобової рідини. Широко застосовується при артрозах, має виражений "миттєвий" ефект полегшення і відновлення рухів суглобу. Ми використовуємо препарат швейцарської компанії Aptissen.
Кінезітерапія
Правильно підібрані вправи сприяють вирівнюванню м'язового тонусу, включенню слабких м'язів у роботу.
CRB CLINIC
Наші результати лікування
Далі Ви можете побачити приклади наших результатів лікування
Консультації за телефоном:
044 580 40 04
Запис на консультацію
Запис на консультацію ортопеда
БезПЕКА
Карантинний режим роботи
Це означає, що у нас створені безпрецедентні заходи безпеки для кожного клієнта.
ПРО КЛІНІКУ В ЦИФРАХ:
9
Років на ринку
10 000 +
Клієнтів
93%
Рівень задоволеності клієнтів при співробітництві з нами
Відгуки
Згідно з нашими спостереженнями 70% наших клієнтів приходять за рекомендаціями. Ми дуже пишаємося, що нас рекомендують своїм друзям і близьким ❤️