CRB clinic

Біль та хрускіт в колінах
Лікування за європейськими протоколами

Ліцензія МОЗ України АД №063321 від 06.09.12 р.

Симптоми, при яких ми можемо Вам допомогти:

Постійний ниючий біль
Біль в коліні при ходьбі
Гострий біль в колінному суглобі
Скутість при ходьбі
Обмеження рухливості
Хрускіт в колінах
CRB clinic

Лікування болю в колінах

Ми використовуємо європейські протоколи лікування. Процедури дозволяють зняти біль в колінних суглобах, а також відновити м'язово-зв'язковий апарат. Відчутний ефект всього за 2 години!
Консультації за телефоном:
044 580 40 04

Три причини болю в колінному суглобі

Ми виділяємо 3 основні причини болю ортопедичного характеру. У кожному випадку лікар індивідуально визначає фокус впливу
1) Навколосуглобовий біль
Виникає через запалення, мікронадриви волокон м'язів і зв'язок біля колінного суглобу, а також через появу м'язових спазмів і болісних тригерів. Часто це буває при неправильному навантаженні на суглоб: одні м'язи спазмуються, намагаючись утримати суглоб в правильному положенні, інші - перерозтягуються. Слабкі, нееластичні волокна при цьому можуть надриватися. Запускається механізм укріплення зв'язок кальцинатами, що по факту призводить до їх окостеніння і втрати еластичності.

Ці процеси викликають біль і хрускіт міофасціального характеру (болять м'язи і зв'язки).

Крім того, втрата еластичності м'язами і зв'язками веде до збільшення ймовірності травм, розтягувань, розривів при необережних рухах або падіннях.
2) Біль усередині суглоба
Часто виникає через брак чи недостатні в'язко-пружні властивості внутрішньосуглобової рідини. Синовіальна рідина грає роль мастила і амортизатора для суглобових поверхонь. При її нестачі збільшується тертя, травматизація і ударні навантаження на суглоб. Всі ці фактори провокують не тільки біль і хрускіт в колінах, а й сприяють розвитку гонартрозу (артрозу колінних суглобів). Також біль всередині суглоба може бути наслідком запального процесу.
3) Наслідки травм
Будь-яка травма, розтягнення, розрив зв'язок, перелом, навіть після загоєння може ще довго нагадувати про себе. М'язи і зв'язки можуть зберігати ділянки фіброзу, кальцинації, що веде до втрати їх еластичності, погіршення кровообігу, уповільнення обмінних процесів (живлення тканин, виведення токсинів). Біль в коліні, обмеженість у рухах після травми говорять про необхідність додаткової реабілітації. Тим більше, що сучасна медицина легко з цим завданням справляється. Чим раніше почати, тим менше ймовірність незворотних для суглоба наслідків.

Хвороби колінних суглобів

Тут ми розглянемо 3 найпоширеніші захворювання колінних суглобів
Біль в коліні
Біль в коліні
Біль в коліні
.

Рухливість колінного суглобу

Коліно - це один з найважливіших суглобів, адже завдяки йому ми можемо ходити, бігати, присідати. Від здоров'я колін досить сильно залежить якість життя людини. Колінний суглоб розташований в місці, де він приймає на себе майже всю вагу людини, тому постійне навантаження провокує прискорення процесів зношування суглобу. Спортивні травми також частіше переслідують саме коліна (розрив меніска, зв'язки). Запобігти цьому можна лише шляхом турботи і профілактики. Усунути плоскостопість і її наслідки, дбати про м'язи і кровообіг, носити правильне взуття і устілки - це ті важливі кроки, що ми можемо щодня робити для здоров'я своїх колін.
коліно

Хрускіт в колінному суглобі

Хрускіт в коліні - це завжди симптом дегенеративних процесів в суглобі. Ми розповімо, які типи хрускоту бувають, наскільки небезпечний хрускіт, і як з ним боротися.
CRB clinic

Лікування болю і хрускоту в колінах

Ми пропонуємо пацієнтам 2 види лікування в залежності від симптоматики і показань
Зняття гострого болю за 1-3 дні
Даний варіант лікування передбачає швидке усунення болю і дискомфорту в колінах.
Ми використовуємо медикаментозне зняття запального процесу (при необхідності), внутрішньосуглобові ін'єкції гіалуронової кислоти при недостатній кількості або недостатніх в'язко-пружних властивостях синовіальної рідини, ударно-хвильову терапію для усунення тригерів і спазмів у м'язах та інші фізіопроцедури.
Дане лікування призначається:
- при загостренні хронічних захворювань;
- при наявності гострого болю, який істотно впливає на якість життя пацієнта;
- при неможливості провести адекватну діагностику та лікування через сильний больовий синдром.
Лікування хронічних стадій
Даний варіант передбачає лікування основного захворювання (артроз, бурсит і т.д.), в тому числі і в хронічній стадії. При лікуванні дуже важливо виявити причину захворювання і всі впливаючи фактори. Усуваючи причину, ми зупиняємо розвиток хвороби і запобігаємо рецидивам, тобто хронічному перебігу.

Залежно від показань, лікування може включати:
- відновлення кровообігу для кращого живлення та обміну речовин в хрящовій тканині;
- компенсацію плоскостопості, усунення завалів п'ят для припинення неправильного навантаження і деформації суглобу;
- відновлення еластичності м'язів і зв'язок, усунення кальцинатів для припинення розвитку міофасціального синдрому, забезпечення нормальної рухливості суглобу.

Процедури
для лікування болю колін

Увага! Самолікування небезпечно для Вашого здоров'я. Процедури наведені для ознайомлення з методами лікування в CRB clinic. Ефективність лікування залежить від фокусу впливу на кожній процедурі.
Консультація та діагностика
На діагностиці лікар шляхом тестів вивчає стан м'язів і зв'язок, а також рухливість суглобів. Спрямованість і зона впливу всіх процедур, а як наслідок і результат, залежать саме від правильної діагностики. На консультації лікар розповість вам про причини захворювання і можливі варіанти лікування, зробить призначення і дасть рекомендації.
Ударно-хвильова терапія
Допомагає очистити м'язи і зв'язки від кальцинатів і ділянок фіброзу, роблячи їх більш еластичними, повертаючи рухливість суглобів. Усуває м'язові спазми. Апарат Storz Medical, Швейцарія.
Міостимуляція
Міостимуляція імітує природні імпульси нервової системи, примушуючи скорочуватися м'язи і прискорюючи кровообіг в проблемній ділянці. Особливо важлива для відновлення тонусу і пружності дрібних глибоких м'язів, недоступних для опрацювання в спортзалі.
Корекція суглобів ніг
Застосовується постізометрична релаксація для усунення скутості і розслаблення перенапружених м'язів ніг. Допомагає прибрати деструктивну м'язову пам'ять і відновити правильну архітектуру тіла.
Знеболювання
Ми використовуємо безпечні протизапальні препарати, які підбираються індивідуально, виходячи із симптомів пацієнта. Перед процедурою робиться алерготест.
Гіалуронова кислота
Вводиться внутрішньосуглобово при нестачі або недостатній в'язкості власної внутрішньосуглобової рідини. Забезпечує амортизаційну функцію, запобігає тертю і травматизації суглобових поверхонь.
Кінезітерапія
Правильно підібрані вправи сприяють вирівнюванню м'язового тонусу, включенню слабких м'язів у роботу. В результаті поступово відновлюється правильна архітектура тіла від стоп до шиї.
Ортопедичні устілки
Правильно підібрані вправи сприяють вирівнюванню м'язового тонусу, включенню слабких м'язів у роботу. В результаті поступово відновлюється правильна архітектура тіла від стоп до шиї.
CRB CLINIC
Наші результати лікування
Далі Ви можете побачити приклади наших результатів лікування
Консультації за телефоном:
044 580 40 04
Консультація і функціональна діагностика
Детальніше про те, як проходить консультація >>>
На діагностиці лікар шляхом тестування вивчає стан м'язів і зв'язок, а також рухливість суглобів. Спрямованість і зона впливу всіх процедур, а як наслідок і результат, залежать саме від правильної діагностики. На консультації лікар розповість вам про причини захворювання і можливі варіанти лікування, зробить призначення і дасть рекомендації.
Запис на консультацію
Запис на консультацію ортопеда
Безпека
Карантинний режим роботи
Це означає, що у нас створені безпрецедентні заходи безпеки для кожного клієнта.
ПРО КЛІНІКУ В ЦИФРАХ:
9
Років на ринку
10 000 +
Клієнтів
93%
Рівень задоволеності клієнтів при співробітництві з нами
Відгуки
Згідно з нашими спостереженнями 70% наших клієнтів приходять за рекомендаціями. Ми дуже пишаємося, що нас рекомендують своїм друзям і близьким ❤️