CRB clinic

Біль у спині. Полегшення вже через 2 години

Ліцензія МОЗ України АД №063321 від 06.09.12р.

Симптоми, при яких ми можемо Вам допомогти:

✅ Ниючий біль в спині
✅ Гострий біль в спині, простріли
✅ Болить спина при русі, нахилах
✅ Біль, що віддає в кінцівки
✅ Оніміння, скутість, печіння у м'язах
✅ Коле, тягне, стріляє в спині або попереку
CRB clinic

Лікування болю в спині

Ми використовуємо європейські протоколи лікування. Процедури дозволяють зняти біль в спині, а також відновити м'язово-зв'язковий апарат. Відчутний ефект всього за 2 години!
Консультації за телефоном:
044 580 40 04

Три причини болю

Ми виділяємо 3 основні причини болю в спині. У кожному випадку лікар індивідуально визначає фокус впливу

Цікавий факт

Біль у спині часто пов'язаний із захворюванням біляхребетних м'язів
Найглибший шар м'язів спини - це м'язи-обертачі, що з'єднують сусідні хребці (див. малюнок). Боліти і запалюватися ці м'язи можуть через неправильне навантаження, погане живлення, скупчення кальцинатів і спазмування. Небезпека такого стану в тому, що м'язовий спазм - це по суті знаходження м'язу в постійно скороченому (меншому за довжиною) стані. У цьому стані м'яз притискує тіла хребців один до одного, утворюючи надлишковий тиск на міжхребцеві диски і може стати причиною грижі або протрузії.
Глибокі м'язи спини: м'язи-обертачі

Процедури
для лікування болю в спині

Увага! Самолікування небезпечно для Вашого здоров'я. Процедури наведені для ознайомлення з методами лікування в CRB clinic. Ефективність лікування залежить від фокусу впливу на кожній процедурі.
Консультація та діагностика
На діагностиці лікар шляхом різних тестів вивчає стан м'язів і зв'язок, а також рухливість суглобів. Спрямованість і зона впливу всіх процедур, а як наслідок і результат, залежать саме від правильної діагностики. На консультації лікар розповість вам про причини захворювання і можливі варіанти лікування, зробить призначення і дасть рекомендації.
Ударно-хвильова терапія
Допомагає усунути м'язові спазми, зруйнувати кальцинати і ділянки фіброзу. Дає потужний приплив крові в уражену ділянку для живлення тканин і виведення токсичних продуктів розпаду. Апарат Storz Medical, Швейцарія.
Міостимуляція
Міостимуляція імітує природні імпульси нервової системи, примушуючи скорочуватися м'язи і прискорюючи кровообіг в проблемній ділянці. Особливо важлива для відновлення тонусу і пружності дрібних глибоких м'язів, недоступних для опрацювання в спортзалі.
Корекція хребта
Допомагає підвищити еластичність м'язів і зв'язок, прибрати скутість і обмеження рухливості в суглобах / хребті, виставити хребці в правильне положення. Теплотерапія і вібромасаж сприяють усуненню спазмів у глибоких шарах м'язів.
Знеболювання
Ми використовуємо безпечні протизапальні препарати, які підбираються індивідуально, виходячи із симптомів пацієнта. Перед процедурою робиться алерготест.
Кінезітерапія
Правильно підібрані вправи сприяють вирівнюванню м'язового тонусу, включенню слабких м'язів у роботу. В результаті поступово відновлюється правильна архітектура тіла від стоп до шиї.
CRB CLINIC

Наші результати лікування

Далі Ви можете побачити приклади наших результатів лікування
Консультації за телефоном:
044 580 40 04
Запис на консультацію
Запис на консультацію ортопеда
БезПЕКА

Карантинний режим роботи

Це означає, що у нас створені безпрецедентні заходи безпеки для кожного клієнта.
ПРО КЛІНІКУ В ЦИФРАХ:
9
Років на ринку
10 000 +
Клієнтів
93%
Рівень задоволеності клієнтів при співробітництві з нами
Відгуки
Згідно з нашими спостереженнями 70% наших клієнтів приходять за рекомендаціями. Ми дуже пишаємося, що нас рекомендують своїм друзям і близьким ❤️