CRB CLINIC - ЦИФРОВА СТОМАТОЛОГІЯ

Цифрова діагностика зубів

Ліцензія МОЗ України АД №063321 від 06.09.12 р.
CRB CLINIC
ЦИФРОВА СТОМАТОЛОГІЯ

Дізнайся про свої зуби все!

Вісім етапів діагностики,
ретельне протоколювання та складання покрокового плану лікування.
Консультація за телефоном:
044 580 40 04

Навіщо потрібна цифрова діагностика?

Цифрова діагностика вважається максимально точною і повною. Ми вивчаємо зуби під мікроскопом, а також цифрову модель зубів, отриману за допомогою 3D-сканера.
Це дозволяє виявити найменші дефекти або запальні процеси. Додатково перевіряється здоров'я ясен і щелепних суглобів.

Цифрова діагностика - незамінна, якщо Ви плануєте коронки, вініри, імпланти і навіть просте відбілювання. Вона дозволяє максимально точно планувати форму, положення, колір зубів, а також візуалізувати майбутню посмішку.
Цифрова діагностика зубів

Можливості цифрової діагностики

Натисніть на "+", щоб побачити більше інформації
Візуалізація Вашої ідеальної посмішки
Якщо Ви хочете змінити свою посмішку, ми допоможемо змоделювати кінцевий результат на комп'ютері. Ви побачите своє фото "після" і зможете бути впевнені, що це саме те, що Вам потрібно.
В процесі діагностики ми зробимо 3D-скан Ваших зубів і Ваше фото, і далі зможемо внести зміни за Вашими побажаннями:
- відбілювання;
- зміна висоти, форми зубів;
- виправлення прикусу за допомогою брекетів;
- вініри, коронки.
Виявлення карієсу, дефектів емалі
Чим раніше Ви виявите проблему, тим простіше буде лікування і тим більше здорових тканин зуба вдасться зберегти. Наприклад, відшарування краю пломби можна своєчасно відполірувати. Якщо ж цього не зробити, бактерії будуть проникати під пломбу і утвориться вторинний карієс.

Огляд зубів під мікроскопом, а також аналіз знімка КТ допоможе скласти максимально повну картину здоров'я зубів. Ми визначимо карієс, відколи, тріщини і інші проблеми.
Багаторазове збільшення допоможе виявити дефекти, ще не видимі оку: ерозію емалі і початковий карієс, відшарування старих пломб, перфорацію. А знімок КТ дозволить заглянути всередину зуба, побачити вторинний карієс, оцінити стан коренів.
Визначення причини неприємного запаху з рота
Причиною запаху є бактерії. І навіть, якщо Ви дуже ретельно чистите зуби, вони все одно можуть зберігатися у важкодоступних місцях. Наприклад, в проміжках між зубами при скупченості зубів, в тріщинах, під старими пломбами і т.д.
Цифрова діагностика виявляє всі ці "вузькі" місця, пролікувавши які, Ви зможете позбутися від проблеми неприємного запаху.
Ще однією причиною може бути скупчення нальоту і зубного каменю під яснами. Така ситуація спостерігається, наприклад, при пародонтиті, гінгівіті. У такому випадку рекомендується спеціальна пародонтологічна чистка, яка позбавить не тільки від запаху, але і від запалення ясен.
Виявлення патологій кісткових тканин
Даний пункт важливий, якщо Ви плануєте імплантацію зубів. Оцінюється стан і висота кісткової тканини. Кісткова тканина може спадати через тривалу відсутність одного або декількох зубів, травми, ендокрині або системні захворюваня. За результатами діагностики хірург приймає рішення про необхідність нарощування обсягу кістки (тільки в разі планової імплантації зубів).
Виявлення захворювань ясен
Захворювання ясен і тканин пародонту - це аж ніяк не рідкість. Часто рання стадія хвороби протікає без симптомів, поки не з'являється запалення, розхитування і втрата зубів. При пародонтозі людина втрачає навіть цілком здорові зуби.

Рання діагностика допоможе уникнути цієї проблеми. Ми використовуємо PSR-тест - золотий стандарт в первинній діагностиці захворювання ясен.

Тестування допомагає виявити навіть ранню стадію захворювання ясен, коли, наприклад, вражені тільки один-два зуба. Це не дасть хвороби розвинутися і захопити всю ротову порожнину.
Виявлення проблем прикусу
Одна з частих скарг пацієнтів - опускання ясен і оголення кореня зуба. При цьому ясна можуть бути абсолютно здоровими. Стоматологи розводять руками: ні карієсу, ні уражень емалі немає.
Причина криється в нерівномірному розподілі навантаження на зуби при жуванні. І, якщо не усунути цю проблему, ситуація тільки погіршуватиметься.

Цифровий аналіз дозволить оцінити прикус і виявити, так звані, "гіперконтакти". Це зони, на які чиниться надмірне навантаження. При жуванні таке навантаження здатне деформувати зуб: з'являються клиновидні дефекти, вимивається кальцій і убуває кісткова тканина, підвищується стирання зубів, оголюється корінь зуба.

В обов'язковому порядку визначається не тільки зона гіперконтакту, але і його причина. Це може бути зміна пропорцій зуба при пломбуванні, стертість, відсутність зубів, неправильний прикус і т.д.
Усунення проблеми враховується в плані лікування.
Виявлення асиметрії обличчя
Асиметрія обличчя може проявлятися у вигляді опущення одноі повіки, куточка рота, великої кількості складок і зморшок з одного боку обличчя, перекосу щелепи і т.д.
Ці зовнішні ознаки можуть впливати на комфорт і спосіб життя людини, знижуючи самооцінку і викликаючи психологічні проблеми.
Але в разі асиметрії лікувати потрібно не саму асиметрію, а її причину. І займається цією проблемою саме стоматолог.

У 90% асиметрія обличчя розвивається через проблеми з зубами і щелепними суглобами. Це може бути неправильний прикус, відсутність зубів, стертість зубів, несиметричність тонусу м'язів обличчя, дисфункція СНЩС і т.д.
Виявлення дисфункції СНЩС
Дисфункція СНЩС (скронево-нижньощелепних суглобів) - грізне захворювання, значно впливає на якість життя людини. За статистикою 70% людей у своєму житті зіткнуться з мінімум одним із симптомів ДСНЩС.
Це може бути біль, хрускіт в щелепному суглобі, шум у вухах, обмеження при відкриванні рота, а також неплавне або нерівне відкривання рота. Дисфункція також може впливати на м'язи обличчя, голови, шиї, викликати видиму асиметрію обличчя, головні болі, підвищену стираємість зубів.

Причиною дисфункції щелепних суглобів може бути неправильний прикус, відсутність або неправильне положення зубів, неправильні жувальні звички. Займається цією проблемою також стоматологія (лікар ортопед, ортодонт, гнатолог).

Вісім етапів діагностики

1. Збір анамнезу

Виявляються всі фактори, які можуть впливати на стан зубів і ясен (супутні захворювання, травми, дієта, звички).
Документуються скарги та побажання пацієнта.
2. Фотопротокол

Ми робимо високоякісні фото і відео в різних проекціях.
Фото дозволяють обговорити візуальні вимоги пацієнта до усмішки, а також оцінити симетрію обличчя.
3. КТ 3D знімок зубів

Лікар огляне внутрішній стан кожного зуба, а також тканин пародонту і щелепних суглобів. Комп'ютерну томографію, 3D знімок зубів та щелепних суглобів можна зробити на місці.
4. Діагностика під мікроскопом
Мікроскоп дозволяє побачити не тільки проблеми, що вже сформувалися, а й дефекти на ранній стадії: ерозію, зколи, відшарування пломб і т.д.
5. Пародонтологічне PSR-тестування
Пародонтоз - поширене захворювання, яке призводить до розхитування і втрати навіть здорових зубів. Тому ми включили цей етап в нашу діагностику.
6. Сканування зубів за допомогою 3D-сканера
Ми отримуємо цифрову модель Ваших зубів з точністю до 0,2 мікрона. Обробка та аналіз цієї моделі проводиться за допомогою комп'ютерних програм.
7. Butterfly® - перевірка мобільности суглобів
За допомогою приладу Butterfly тестується мобільність скронево-нижньощелепних суглобів у вертикальній, сагітальній і трансверзальній площинах.
8. Діагностика на дисфункцію СНЩС
За допомогою спеціальних тестів перевіряється стан щелепних суглобів, а також взаємодіючих з ним м'язів, зв'язок, нервових закінчень.
CRB clinic

Вісім етапів діагностики

Консультації 2-х фахівців
Консіліум по виявленим проблемам та складання плану лікування
Консультація за результатами діагностики
Щоб зібрати повну картину стану Вашої зубощелепної системи, необхідна консультація двох різних фахівців:
1. Консультація провідного стоматолога CRB clinic - це лікар, який проводить діагностику, має високу кваліфікацію, спеціалізується на лікуванні зубів під мікроскопом, ендодонтії та пародонтології..
2. Консультація ортопеда-стоматолога - це лікар, який займається питаннями функціональності і естетики. Він перевіряє жувальну функцію, підбирає коронки, вініри, а також стежить за здоров'ям щелепних суглобів.
Лікар пояснить отримані результати, покаже фото, відео.
Консіліум по виявленим проблемам та складання плану лікування
Результати цифрової діагностики в обов'язковому порядку обробляються всією командою фахівців CRB clinic (провідний стоматолог, стоматолог-ортопед, ендодонтист, ортодонт і хірург).
Складається покроковий план лікування, який враховує всі виявлені проблеми. Якщо плануються естетичні роботи, ми додатково робимо візуалізацію майбутньої посмішки
При необхідності складного дорогого лікування, пацієнт отримає 2-3 варіанти вирішення проблеми, з різними за вартістю матеріалами або конструкціями. Це дозволить підібрати оптимальний бюджет.
Консультацію та
цифрову діагностику проводять:
Маджид И.Г.
Заступник головного лікаря клініки CRB clinic
Стоматолог ортопед, гнатолог спеціалізується на лікуванні дисфункції СНЩС, лікування бруксизму, тотальному протезуванні.
Працює у цифровому протоколі.
До нас працював у швейцарській цифровій науковій клініці Dentaprime (філія у Болгарії).
Стаж роботи понад 10 років.
Доля А.В.
Провідний лікар
Кандидат медичних наук
Стоматолог-ортопед спеціалізується на протезуванні, загальної стоматології, лікування дисфункції СНЩС, бруксизму. Досвід роботи у цифровому протоколі.
Стаж роботи понад 20 років.
Гнатюк-Темель Б.В.
Провідний лікар
Стоматолог-терапевт,
спеціалізується на загальній стоматології, ендодонтії та лікуванні бруксизму.
Працює у цифровому протоколі.
Стаж роботи понад 19 років.

Ціна

Цифрова діагностика
+ консультація
+ 3D-сканування
+ комп'ютерна томографія
+ Консіліум
+ складання плану лікування
+ презентація
3D-сканування 2-х щелеп та оклюзії / комп'ютерна томографія, 3D знімок зубів та щелепних суглобів / огляд ротової порожнини / пальпування лімфовузлів, м'язів / фотопротокол / діагностика асиметрії обличчя /діагностика зубів під мікроскопом / пародонтальний скринінг-тест / діагностика на дисфункцію СНЩС / функціональні тести на нервову провідність / вимірювання за системою Batterfly /консиліум / складання плану лікування / презентація
3700 грн.

Стерильність = безпека

Ви можете бути впевнені в цілковитій безпеці. Ми приділяємо велику увагу обробці поверхонь, стерилізації інструментів і обладнання.
Обробка всіх поверхонь
Повна обробка всіх поверхонь
Всі поверхні, ручки шаф, дверей, компьтерная миша і т.д. обробляються після кожного пацієнта.
Лампи бактерицидні
Лампи бактерицидні
Щодня проводиться процедура кварцування. Інсоляція кварцовою лампою усуває в приміщенні 99% всіх відомий бактерій і вірусів.
Стерилізація та автоклавування
Стерилізація та автоклавування
Всі інструменти, насадки і бори проходять процедуру стерилізації та автоклавування.
Презентація стерильних інструментів
Презентація стерильних інструментів
При кожному пацієнтові ми відкриваємо новий пакет з інструментами. Ви зможете проконтролювати наявність кольорового індикатора.
Консультації за телефоном:
044 580 40 04
Запис на процедуру
Запис к стоматологу
Ваші ПІБ
Ваш номер телефону
Вкажіть процедуру (або опишіть, що турбує)
ПРО КЛІНІКУ В ЦИФРАХ:
9
Років на ринку
10 000 +
Клієнтів
93%
Рівень задоволеності клієнтів при співробітництві з нами